Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Lukrecja
#4662 gdzie znajdę jakieś tanie prezenty? co chwile jest jakas okazja a pieniadze na drzewach nie rosną :/

By Prezentujeprezenty
#5394 na moim blogu o prezentach http://www.prezentujeprezenty.pl stworzyłam specjalną zakładkę 'prezenty według budżetu', która pomaga szukać prezentów w odpowiedniej kategorii cenowej. Najwięcej propozycji jest właśnie w najtańszej kategorii czyli do 50 zł...
By Jarosław87
#28473 Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent to mogę polecić Ci sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę jakiś genialny prezent do tego paczka przychodzi zazwyczaj na następny dzień ;)
By MariaAdamek
#28937 Jeśli chodzi o niezbyt drogie prezenty to moim zdaniem zawsze dobrym pomysłem będzie jakiś smakołyk. Teraz jest moda na eko, więc najlepiej wybrać coś ze sklepu ze zdrową żywnością. Wiele fajnych propozycji widziałam na stronie Młyna Oliwskiego. Ja tam zazwyczaj kupuję tylko białko sojowedla siebie, ale przed świętami zrobiłam ogromne zamówienie z oryginalnymi prezentami dla całej mojej rodziny. :)