Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By ivona
#27097 Ja tam zrezygnowałam z tapety, pomalowałam ściany duluxem easycare i jak na moje farba wygląda o niebo lepiej niż tapeta. Po prostu nie lubię pstrokacizny, jednolity kolor jest trendy

By Tereska087
#31217 A mi akurat fototapety - http://www.picassi.pl/fototapety podobają się znacznie bardziej niż zwykłe pomalowanie ściany farbą, nawet kolorową. W ten sposób można bardzo ożywić wnętrze i nadać mu niebanalny charakter. Tapety obecnie są bardzo solidne, w nasyconych kolorach i nie blakną od słońca. Tak samo zakładanie tapety może być znacznie łatwiejsze i mniej brudzące niż malowanie ściany farbą.
By Kononek11
#31352 Ja bym do sypialni postawił na delikatny wzór, gdyż sypialnia ma pełnić fukcję pomieszczenia relaksującego i odprężającego.
By brokatowa
#31536 Myślę, że jak wybierać wzór tapety do sypialni, to tylko taki jak dostępny jest tutaj. Mają tam spory wybór i podział według rodzaju pomieszczenia powinien ułatwić podjęcie decyzji. Można dzięki temu stworzyć interesującą nas aranżację.
By Amanda
#31678 Z mężem swego czasu remontowaliśmy sypialnię, chcieliśmy jakiejś odmiany, znudziły nam się malowane ściany. Postawiliśmy na nowoczesną tapetę TRENDY, którą zakupiliśmy na https://innetapety.pl/ . Tapeta wysokiej jakości, odporna na działanie słońca i na zmywanie, a piękny i przestrzenny wzór tworzy swego rodzaju głębię. Optycznie sypialnia się powiększyła.
By mondrala
#32425 Jeżeli poszukujesz prawdziwej awangardy do pomieszczenia to polecam Ci ofertę tej firmy http://www.greenmood.pl/akcesoria/obrazy/ jest to piękny obraz wykonany z żywego mchu, nie martw się nie rozrasta się przez wiele lat, zostaje w takim samym stadium. Jest to prawdziwy ewenement jeżeli chodzi o aranżacje mieszkania, ale do odważnych świat należy.
By Kazimiera88
#32620 W wyborze koloru tapety czy farby do wnętrza dobrze jest stosować tak zwaną psychologię barw :) Ja ostatnio czytałam o niej na http://ondict.pl/ i teraz właśnie będę mieć remont, więc zdecydowanie będę się do niej stosować!
By Pineapple
#34464 Ja też jednak nie jestem za tapetami, musi być na prawdę dobrej jakości i bardzo bardzo ładna zeby mnie przekonała. Zwłaszcza ze teraz są takie farby które robią extra efekty na ścianach, my na przykład mamy tak w przedpokoju, farbę silver sand primacol decorative która daje efekt jakby piasek był rozwiany na ścianie. No super, taka ozdoba że nic więcej nie potrzeba już