Dyskusje o prezentach dla taty
By Ada_lika
#22988 No wiecie. Moj tata ma ostatnio nową zajawkę - motocykle, a zbliżają się jego urodzinki. Moglibyście mi coś podpowiedzieć? Co by tu kupić?

By ress
#22989 A jest twój tata zaopatrzony w bezpieczną odzież motocyklowa? Może ciekawym pomysłem były by fajne rękawice albo ochraniacze czy coś. Stąd możesz czerpać inspiracje. https://motomoda24.pl/ Może tam coś znajdziesz. ;)
By PrezentyLubie
#26918 Mój tatko uwielbia motocykle. Ostatnio dużo mu pomagam, głównie przy naprawach. Dostałam na urodziny nowy motocykl, ale niedawno padł mi akumulator i musiałam kupić nowy. Wraz z tatą zasięgnęliśmy informacji tutaj > http://miniakumulator.pl/ i prawdę mówiąc nie spodziewałam się, że aż tylu nowych rzeczy dowiem sie dzięki takim darmowym poradą jakie oferują artykuły. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam z ich porad.
By nimnim3
#27727 Ja widziałam ostatnio whisky w takiej butelce w kształcie motocykla! :D Było mega drogie, ale może być super prezentem
By adik356
#31295 Świetnie, że macie taką wspólną pasję. To bardzo zbliża i zacieśnia więzy. Miałem okazję się o tym przekonać niejednokrotnie na przykładzie swoich znajomych. Mój dobry przyjaciel z okazji urodzin nie wiedział co kupić swojemu tacie na urodziny, więc wpadł na genialny pomysł. Pokazał mu sklep z częściami do motocykli, dokładnie to był ten jeśli się nie mylę https://motogar.pl/sklep/ i podstępem zapytał co wybrałby do swojego jednośladu, gdyby nie miał żadnych ograniczeń. Tata sam powiedział mu jaki prezent ma kupić :)
By Mikon00
#31368 Zastanawiam się czy warto dawać mu prezent z tym związany i czy nie lepiej jakiś ogólny. Bo jeżeli nie znamy się na temacie, możemy mu kupić coś nie przydatnego.
By onamiki
#31372 To skoro teraz jeździ motocyklem to może nawigacja motocyklowa o taka https://www.al.to/p/366819-nawigacja-motocyklowa-tomtom-rider-420-europa-dozywotnia-43.html :mrgreen: Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają podczas jazdy motocyklem i zapewniają bezpieczny przejazd. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Poza tym pozwoli zaplanować podróż, w taki sposób aby trasa była zróżnicowana i ciekawa. Funkcja wyszukiwania krętych dróg sprawi, że droga nigdy nie będzie nudna. Posiada też ostrzeżenie o czarnych punktach, korkach oraz dożywotnią aktualizację map. Myślę, że byłby to naprawdę fajny prezent.