Dyskusje o prezentach dla taty
By dama_pik
#12624 Kupowałyście kiedyś perfumy swoim ojcom? Jeśli tak to jakie? Ja niestety zupełnie nie mam pomysłu na zapach dla taty!

By evka9
#12663 Ja tacie zawsze daje coś od siebie. W tym roku dostał koszulkę z nadrukiem: Mam piękną córkę! ale mam też ; broń, łopatę i alibi.
Fajna i z jajem :P
By lilka91
#13677 Ja mojemu tacie raz kupiłam perfum i chyba nie był z niego za bardzo zadowolony :p Oczywiście robił dobrą minę do złej gry żeby nie sprawić mi przykrości. od tamtej pory nie kupuje juz nikomu perfum ani kosmetyków bo uważam, że to zbyt osobiste, każdy ma swoje ulubione zapachy itd. Wolę kupić jakiś bon podarunkowy lub coś mniej osobistego, Mój tata bardzo lubi zbierać znaczki w tym roku chciałabym kupić mu kieszonkową lupę z http://www.cezar24.pl/lupy-kieszonkowe-c-37_2_15.html Z tego prezentu powinien być zadowolony :P Sprawdzałam już i nie ma żadnej lupy:)
By monaliza13
#13713 Mój tata od pobytu w sanatorium w Rabce, pokochał góry. Dlatego postanowiliśmy w prezencie wysłać go w góry. Nasz wybór padł na Nowy Sącz. Będzie mógł spacerować po górach i zwiedzać. My mamy tu ulubioną restaurację, którą polecimy i tacie. To restauracja Mekong, maja kuchnię orientalną. A tata jest smakoszem, więc na pewno coś znajdzie dla siebie.