Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By języczka
#13851 Dobrym pomysłem na prezent dla rodziców z okazji ich rocznicy ślubu są wczasy. Można zrzucić się z rodzeństwem na wypasiony All inclusive w jakimś odjazdowym hotelu, albo zamówić pobyt w Ciechocinku. Wszystko zależy od naszego portfela i to czy rodzice lubią podróżować promem, autobusem, lub samolotem. Ja namówiłam rodzeństwo by zafundować rodzicom "tropiki". Mama chronicznie boi się samolotu więc znalazłam "tropiki" zastępcze.
Jadąc autostradą z Berlina do Drezna, niedaleko zjazdu Staakow uwagę uważnych obserwatorów przyciąga ogromna stalowa hala z przeszklonymi połaciami oszklonego dachu. Z zewnątrz trudno się domyślić, że jej wnętrze skrywa jedną z największych atrakcji tej części Niemiec – ogromny park wodny wystylizowany na tropikalną wyspę http://www.zamiasto.com.pl/miejsce_zdje ... aakow.html . Wnętrze tej ogromnej kapsuły może znudzonego Niżem Europejskim turystę przyprawić o zawrót głowy.
Wśród tropikalnych lasów znajdziemy tu wioski z Borneo i Bali, piękne egzotyczne plaże, lagunę w której woda przekracza 32 stopnie Celsjusza. Pod największą na świecie samonośną halą, której konstrukcja już sama w sobie jest ogromną atrakcją znajduje się przeszło 20 tys. roślin i ponad 1 km ścieżek. Oprócz tego znajdują się tu bardziej tradycyjne dla parków wodnych atrakcje – zjeżdżalnie rurowe prowadzące z 25-metrowej wieży! A także pole golfowe, scena, na której co wieczór odbywają się pokazy akrobatyki i magii. I mimo, że za wszystko to trzeba dosyć słono zapłacić, to na pewno wychodzi taniej niż podróż na Bali...
Ogromną budowlę, zdolną pomieścić poziomo wieżę Eifla stworzono aby wybudować w niej największego na świecie sterowca, dziś jest w niej największy na świecie kryty basen.
Obrazek

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By dama_pik
#16062 Jak najbardziej zgadzam się, że podróż dla rodziców to fajna opcja, moi w tropiki wysłać by się nie dali ale nad polskie morze jak najbardziej bo są jego wielkimi miłośnikami, teraz byli na weekendzie w http://www.hotel-lubicz.pl/ i wrócili rozanieleni i zrelaksowani jak dawno nie byli więc podejrzewam, że gdyby im sprezentować tam do Ustki dłuższy wypad byliby zachwyceni
By Karinka
#18364 No ja ostatnio załatwiam dla swoich rodziców campery na wynajem. Powiedzieli, że t był bardzo trafiony prezent i mieli w końcu czas, by pobyć ze sobą razem. Długo się naszukałam, co można dla nich wybrać, ale w końcu stwierdziłam, że campery będą bardzo oryginalne. Trochę na ten temat poczytałam, m.in. tu: http://dethleffs-polska.pl/wynajem-campera-nowy-wymiar-podrozy/ i myślę, że jest to bardzo dobry pomysł.
By sniezynka
#18419 Bardzo dobry pomysł z taką wycieczką, moi rodzice sa mało wyjazdowi ale gdzieś na Słowację na weekend bym ich wysłała, moze by się ucieszyli.
By rachelka
#19296 Wycieczka na prezent, to bardzo dobry pomysł :) My swoim rodzicom właśnie wykupiliśmy wycieczkę w Novumtravel. Jeszcze o tym nie wiedza, czekamy z niespodzianką :D Ale na pewno się ucieszą, bardzo lubią podróżować :)