Dyskusje o prezentach dla mamy
By ferox
#31151 Pomysł ciekawy, sądzę że sukienka z Merg.pl może być dobrym pomysłem. Jeżeli twoja mama lubi chodzić w sukienkach, to może coś takiego:
Obrazek
Oczywiście to moja luźna propozycja. Najlepiej jak wejdziesz na http://merg.pl i przyjrzysz się ich ofercie.

By wiolasa
#31381 Czemu nie? Ładne ubranko zawsze ucieszy kobietę :) Ja mojej mamie na pięćdziesiąte urodziny kupiłam przepiękną, koktajlową sukienkę z https://navona.pl/ . Ubrała ją na swoją imprezę w lokalu, którą wyprawialiśmy z okazji jej urodzin. Wszyscy byli zachwyceni sukienką! Mama nareszcie wyglądała jak piękna, elegancka kobieta, a nie jak starsza pani w garsonce! A każda mama czasem chce się poczuć piękną kobietą :)
By Kirssteen
#31499 Spoko pomysł, rozmiar ubrania na pewno nie jest ciężko ogarnąć. Jak już będziecie kupować ubrania na prezent to warto wybrać porządniejsze marki. W sklepie https://styloweubrania.pl znajdziecie całkiem sporo takich propozycji. U mnie mama sama nie robi zakupów więc musimy jej kupować takie rzeczy w prezencie
By Amanda
#31681 Jeśli znasz gust mamy i jej wymiary to pewnie czemu nie. Bardzo fajny pomysł. Ja mojej mamie ostatnio bez okazji kupiłam dwie casualowe sukienki https://www.extralargeshop.pl/pl/blog/C ... us-size/36 . Z rozmiarem trafiłam idealnie, a mama bardzo zadowolona, bo nigdy nie miała czasu by iść po sklepach pochodzić i coś sobie kupić. Więc jednym słowem wyręczyłam ją :)
By pocket
#33393 W zasadzie nie mam jednego ulubionego sklepu. Jak chyba większość. Najważniejsze, by za ubrania nie przepłacać i szukać takich, które są jak najlepszej jakości. Jeśli zależy Wam na modnych ciuchach, ale nie chcecie wydawać na nie majątku, to zaglądajcie na strony jak ta: https://www.modi4moda.com/ . Zakładam, że znajdziecie też tam idealny prezent dla mamy. Jak znacie jej gust, to z wyborem ciuszka nie będzie kłopotu! Polecam :)