Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Staś
#385 Tak się zastanawiam czy kupienie jakichkolwiek części garderoby jest dobrym prezentem czy też nie? Zawsze jest możliwość nietrafienia w rozmiar czy gust, ale z drugiej strony ja na przykład chciałbym dostać jakąś fajną koszulę.

Co sądzicie?

By juleks22
#1308 Witaj, moim zdaniem jest to dobry pomysł, wiele prezentów to właśnie części garderoby np. koszule, krawat, buty, bluzy itp.
To że nie trafisz w rozmiar to nic złego, liczy się intencja, zawsze możesz wymienić na inny rozmiar.
Ale zawsze możesz spytać osobę jaki nosi rozmiar i po problemie.
By Monia
#1376 Ważne jest to dla kogo kupuje się taki prezent. Myślę, że ubranie będzie odpowiednie dla osoby, którą się dobrze zna, albo dla kogoś bliskiego. Wtedy masz orientację jaki ma dana osoba gust...
By kasjopea
#7958 Jak dobrze, że udało mi się odkopać ten wątek! Za niedługo idę na urodziny do totalnej modomaniaczki, która ma fioła na punkcie wszystkiego co jest trendy. W związku z tym zastanawiam się, czy warto kupować jej ubrania na prezent? Znam jej rozmiarówkę i słyszałam, że strasznie chciałaby dostać modne na lato crop topy. Myślicie, że to będzie dobry pomysł? Chciałabym, aby ucieszyła się z prezentu, a nie wyrzuciła w kąt szafy i nawet nie założyła na siebie.
By sylwia4012
#10964 Wybór różnego typu odzieży typu bluzy czy sweterki jest ogromny. Popatrz np. tutaj http://byinsomnia.com/kategoria/bluzy-i-swetry - także jeśli zna się dobrze jakąś osobę, to z pewnością można znaleźć coś co trafi w jej gust. Jeśli jednak nie masz pewności co kupić, zawsze możesz postawić na karnet upominkowy do takiego sklepu. Ogólnie ubrania to fajny pomysł na prezent. Ja osobiście lubię mieć zawsze coś nowego. :)