Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By monina22
#25372 Takie usługi świadczy także firma http://astonpartner.pl u nich możecie liczyć na dopasowany transport produktów i surowców dla waszych firm. Ich oferta to transport drogowy lądowy w Polsce ale i także w krajach europejskich jak np. Szwajcaria. Polecam zajrzeć na ich stronę i zapoznać się z całą ofertą

By mamakaroliny
#25406 Usługi transportowe to świetny biznes, sasiad prowadzi taką firme i całkiem dobrze mu sie powodzi. Ja tez mam własny biznes, prowadę firme ubezpieczeniową. Aktualnie wynajmuje cały wielki biurowiec, mam ponad 20pomieszczeń i póki co idzie świetnie. Jedyne co, to napotykają mnie problemy techniczne... A mianowicie padła wentylacja w całym budynku i klapa. Na szczescie znajomy inżynier polecił mi firmę ensyco https://www.ensyco.pl/ Specjalizują się w realizacjach hvacfit out czyli przebudowie wentylacji i klimatyzacji. Szybko uwineli się z tematem i jestem zadowolona.
By Mardeen
#25516 Ja znam bardzo fajną firmę transportową wiki z warszawy. Mnie pomagali podczas transportu w warszawie. To bardzo dobra firma.
By ela677
#25662 Prowadząc taką firmę pewnie płaci się sporo mandatów. Warto wiedzieć, kiedy się przedawniają. Na temat mandatów wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie https://zaplacmandat.pl/warto-wiedziec/co-dzieje-sie-jesli-nie-zaplace-mandatu. Każdemu kierowcy przyda się taka wiedza.
By Ondraszkiewicz
#26113 Odpowiednią firmę transportową, czy też kuriera najłatwiej znaleźć przez firmy pośredniczące. Firma Broker Kurier ma w swojej ofercie porównanie sporej ilości kurierów działających w Polsce jak i w transporcie towarów międzynarodowym. Na stronie https://www.brokerkurier.pl/transport-z-chin-do-polski znajdziecie opis jak wygląda taki transport z Chin. Najczęsciej brana jest droga morska, najbardziej ekonomiczna.
By Sklejena11
#26134 Wiecie co, według mnie jeżeli chodzi o usługi transportowe to ja niedawno w zakresie przewozu prosiąt korzystałem z usług firmy http://www.venneker.pl/ . Bardzo fajna sprawa wam powiem, nie dość, że sprzedają zwierzęta hodowlane po bardzo fajnych cenach, to jeszcze można mieć do nich pełne zaufanie, że przewiozą zwierzęta w godnych warunkach tam gdzie sobie zażyczymy :)
By ferox
#26155 Według mnie ciekawie prezentuje się oferta itaxi - https://itaxi.pl/. Gdy planuje korzystać się z taksówki warto zwrócić uwagę na to z jakich usług się korzysta. Wybierając np. ubera można narobić samemu sobie problemów.
By MarekOz
#26405 Takie usługi transportowe może zagwarantować ci firma Transport prywatny z warszawy. przewożą osoby i rożne rzeczy, a także robia przeprowadzki.