Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By AldonaJJ
#26628 Jak już mowa o kurierach to podrzucam Wam namiary na nich - https://www.szybkikurier.eu/kontakt-z-kurierem-geis . Dużo teraz nowych firm kurierskich powstało, które faktycznie mają bardzo atrakcyjne oferty. No i ważny też jest czas dostawy, to czy kurier może przyjśc popołudniu itd - teraz takie rzeczy są w cenie.

By FranczeskaWil
#27512 Ja nie wysyłam zbyt często paczek kurierami ale jak już to robie to staram się znaleźć jak najlepszą ofertę. Dobrze wiem, że niektóre firmy potrafią sobie sporo dołożyć do transportu. Ostatnio jak wysyłałam paletę to skorzystałam z porad firmy https://www.ebox24.pl/ile-kosztuje-wysy ... m-schenker gdzie znalazłam cennik palety Schenker. Wyszło to nie najgorzej. Możecie tam również sprawdzić wycenę na każdą inną paczkę, bardzo fajny serwis
By monina22
#27566 W wielu przypadkach najlepiej skorzystać z pośredników kurierskich. Ja dzieki takiej firmie, a konkretnie to https://www.pogotowiepaczkowe.pl znalazłam idealną opcję na wysyłkę części roweru. Ciężko było mi znaleźć kuriera, który podjął by się takiej wysyłki, a tam bez problemu znalazłam firmy, które nawet oferują wysyłkę skutera. Wchodzicie na ich strone, wybieracie ofertę, opłacacie i czekacie aż kurier zapuka do waszych drzwi
By wiolasa
#28977 Powiem wam z doświadczenia, bo sama prowadzę firmę zajmującą się produkcją zboża, że znalezienie porządnej firmy transportowej jest dzisiaj dużo prostsze niż znalezienie porządnego dostawcy worków big bag, w których można przewozić zboże. Na szczęście znajoma dała mi niedawno namiary na firmę https://bratpol.pl/portfolio/big-bagi/ . Odkąd zaczęłam korzystać z ich worków big bag wydajność mojego przedsiębiorstwa znacznie się poprawiła, no i zniknęły wszystkie przypadki reklamacji klientów z powodu dziurawych worków.
By ferox
#29000 Zależy tak naprawdę o jakie usługi transportowe Ci chodzi. Jeżeli mówimy o przeprowadzkach, to przyjrzyj sie ofercie https://www.123przeprowadzki.pl/. Najlepiej korzystać z wyspecjalizowanych firm, które skupiają się na jednym typie usług transportowych ;)
By Mimichaska
#29267 Jak szukacie firmy od takich usług to zajrzyjcie pod stronkę http://astonpartner.pl/kontakt/ Oferują oni usługi transportowe, międzynarodowe. Mają bardzo dużą i zróżnicowaną flotę pojazdów, więc przewieziecie u nich nawet spore ładunki, samochodami o ładowności do 24t. Głównie zajmują się transportem do takich krajów jak Szwajcaria, Niemcy. Austria itp.
By barto776
#31333 Jesli chodzi o busy do Niemiec, to ze swojej strony moge Wam serdecznie polecic strone http://busy-wroclaw.com.pl/przewozy-do- ... oclaw.html . Moim zdaniem lepszej oferty nie znajdziecie., nie jest najtansza, ale komfort jazdy w tak dugiej trasie tez jest wazny. Sam czesto korzystam z ich kursow i jestem zadowolony, dobra cena oraz wyoski komfort jazdy.
By Tereska087
#31832 W razie gdyby był Wam potrzebny przewóz osób to najlepiej skontaktować się z tą firmą - http://www.ekspresbus.pl/do-berlina. Posiadają bardzo korzystną ofertę transportową. Przejazd busem pomiędzy Wrocławiem a Berlinem kosztuje niewiele. Podróż jest szybka, bo nie ma za dużo zbędnych wydatków.