Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By trafny
#22704 Jest sporo firm zajmujących się takimi usługami. Na przykład https://twoj-transfair.pl. W prawdzie ich domeną jest transport na lotniska Zielona Góra, jednak zajmują się również międzynarodowym przewozem osób. Anglię też obsługują. Jak nie oni, to polecam inną tego typu firmę, według mnie to najlepsza opcja
By biedroska
#24648 Ja kiedyś zatrudniałam firmę transportową Transport Prywatny. Pomogli mi przy przeprowadzce i w przewiezieniu mebli na nowe mieszkanie. dzialają na terenie warszawy i okolic.
By Anna
#25077 Jeśli chodzi o transport międzynarodowy to ja polecam BrokerKurier, działają oni na wielu płaszczyznach i sprowadzą paczki/palety do celu różnymi drogami, w tym drogą morską https://www.brokerkurier.pl/transport-m ... cja-morska. Polecam też nie tylko dla tego że mają doświadczenie w tym co robią, ale również dlatego, że są zintegrowani z Allegro. Wystarczy w trakcie składania zamówienia w odpowiednim momencie zalogować się do Allegro, żeby otrzymać dostęp do danych adresowych osób kupujących.
By Ofrelia
#25233 Jeśli mam cokolwiek sugerować, to na pewno przewoz osob berlin. Są najlepsi w okolicy jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości - w zasadzie stawki podobne, ale auta już na tle konkurencji zdecydowanie pierwsza klasa. Jeździliśmy busem Mercedesa, dosyć nowym. Nic złego się nie działo, było terminowo i wygodnie, ale wiadomo, ze auta to już weryfikujcie sobie na miejscu.