Strona 1 z 1

Sala na wesele

PostNapisane: N sty 14, 2018 9:12 am
przez MarekOz
Po ślubie czas na wesele. Jaką salę polecacie na dobrą zabawe?

Re: Sala na wesele

PostNapisane: Cz sty 25, 2018 6:33 pm
przez aguś1
Tutaj http://hotelnabloniach.pl/blog/jak-wybr ... na-wesele/ macie wiele naprawdę dobrych i pomocnych rad dot. wyboru sali na wesele. Uważam, że warto się nimi kierować. Wygląda sali, to nie wszystko. Wiele osób często traci czas na bezsensowne jeżdżenie i oglądanie każdej sali w okolicy. Można bowiem z powodzeniem zawęzić takie poszukiwania.

Re: Sala na wesele

PostNapisane: N sty 28, 2018 11:43 am
przez zatroskanaja
Gdybyście potrzebowali naprawdę ładnych zaproszeń ślubnych to zobaczcie tu http://www.diamond-wedding.pl/ Bardzo ładne kolekcje zaproszeń ślubnych. Ja wybrałam kolekcję Transparent. Po wybraniu wzorów, można też dołączyć listę gości. Oszczędzi się czas i nie trzeba odręcznie wypełniać. Ja już po 5 dniach miałam wszystkie zaproszenia pięknie wypełnione. Zostawiłam sobie parę sztuk inblanco, to tak gdyby się przez sklerozę kogoś pominęło przy układaniu listy.

Re: Sala na wesele

PostNapisane: Pn sty 29, 2018 11:06 am
przez KeKuLski
Hej,
jeśli planujecie swoje wesele to mogę polecić świetne gadżety weselne https://www.victoriacoburg.pl/akcesoria-i-dodatki.html znajdziecie tu przeróżne dodatki i ozdoby bez których wasze wesele nie może się odbyć. Głównie polecam wachlarze i wizytówki :D życzę udanej imprezy!

Re: Sala na wesele

PostNapisane: Pt lut 09, 2018 1:10 pm
przez Irmina66
Polecam skorzystanie z tej stronki http://www.lokale-wesele.pl/%C5%81%C3%B ... selne.html duża ilość propozycji w każdym mieście, dokładne opisy i galerie każdej sali weselnej wraz z opinią innych klientów. W jednym miejscu można znaleźć sporo ciekawych miejsc. Mnie osobiście ta stronka wiele razy pomogła w znalezieniu czegoś fajnego na imprezę.