Strona 1 z 1

Pozycjonowanie stron jako metoda reklamy

PostNapisane: Śr lip 11, 2018 4:40 pm
przez mondrala
Hej, jak sądzicie pozycjonowanie stron jest skuteczną formą reklamy? A może ktos korzysta z uslug takich firm mi mógłby mi jakąś polecić?

Re: Pozycjonowanie stron jako metoda reklamy

PostNapisane: Cz lip 12, 2018 11:37 am
przez johny5a
Jezeli chodzi o pozycjonowanie stron to jest jedna z najlepszych form reklamy , polecam Ci ofertę tej firmy http://mateusz-kozlowski.pl pozycjonowanie stron jakie wykonuje ta firma jest na bardzo wysokim poziomie, to prawdziwi profesjonalisci dzieki którym twoja strona bedzie bardzo dobrze pozycjonowana w wyszukiwarkach googla

Re: Pozycjonowanie stron jako metoda reklamy

PostNapisane: Pt lip 13, 2018 10:27 am
przez 0lga
Jest jak najbardziej skuteczna. Kilka zaprzyjaźnionych mi firm korzystało właśnie z tej formy promocji oferowanej przez Ideo Force. Warto jednak wcześniej skorzystać z opcji, jaką jest konsulting i doradztwo https://www.ideoforce.pl/oferta/konsulting-i-doradztwo/. Wtedy sposób promocji będzie idealnie dopasowany do rodzaju twojej działalności.

Re: Pozycjonowanie stron jako metoda reklamy

PostNapisane: Wt lip 17, 2018 9:01 pm
przez wiolasa
Według mnie pozycjonowanie to aktualnie najlepsza metoda reklamy. Ludzie wszystkiego szukają w internecie, więc logiczne, że to tam powinniśmy się reklamować :) Po konsultacji ze specjalistami z tej branży postanowiłam postawić na AdWords i standardowe pozycjonowanie od https://oms.slupsk.pl/ . Jestem naprawdę zadowolona z ich usług, bo to profesjonaliści, którzy znają się na rzeczy :)