Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By damiann90
#18124 Jeśli macie do dyspozycji jedynie niewielkie środki, niewystarczające na większe inwestycje (np. w nieruchomości), to proponuję opcje binarne - w ostatnich latach są dość popularne, można na nich całkiem sporo zarobić, choć istnieje też ryzyko straty. Jakby co, to w opcje można inwestować na https://exbino.com/pl/ - są tam też najważniejsze informacje o opcjach.

By julianna12
#20471 Jak już mowa o magazynie to ja może podrzucę namiar na https://e-hak24.pl/ . Dobre wyposażenie takiego miejsca to już połowa sukcesu. Oni w swojej ofercie mają urządzenia przeznaczone właśnie do obsługi magazynów. Cieszą się pozytywnymi opiniami więc śmiało można im zaufać.
By Czadoman
#23630 W jakiś prosperujący interes? Mój znajomy otwiera magazyn w strefie inwestycyjnej w Sosnowcu, obecnie podpisuje umowę na wyposażenie z tą firmą Nedcon która zamontuje mu regały z nowoczesnymi systemami, prawda jest taka że hala jeszcze dobrze nie stoi a on już ma chętnych, także - inwestycja dobra. Właśnie takie okazje i takie chwile trzeba łapać.
By onera
#23681 najlepiej w dzisiejszych czasach inwestować w jakieś kruszce, na przykład złoto albo srebro
By nikita3
#24069 Złoto od zawsze było ciekawym sposobem lokowania swoich oszczędności. ja zastanawiam się nad kilkoma złotymi sztabkami u nich http://www.artar.com.pl Mam trochę oszczędności i chciałabym akuratnie w złoto zainwestować.
By monina22
#24835 Ten temat jest ciezki i chyba czasami nieprzewidywalny. Trzeba miec tez do tego glowe, ale w sumie jak chce sie zarobic to nic nie jest latwego nie. Ja moge polecic inwestycje w nieruchomosci mieszkaniowe, na tym mozna zarobic grube pieniadze. Zaczniecie od jednego, dwóch mieszkań, a później kto wie, może firma http://status.pl będzie zarządzać waszym osiedlem mieszkaniowym :)
By stejsi
#25125 Jeżeli prowadzisz magazyn, sklep itp. To ciekawym rozwiązaniem będą pojemniki plastikowe duże, które idealnie nadają się do magazynowania wszelakiego rodzaju produktów czy rzeczy. Warto sie nad tym zastanowić i dobrać najlepszą opcję dla swojego biznesu.