Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Czadoman
#30048 Przyszłością każdej firmy sa systemy opracyjne, które mają za zadanie usprawnienie pracy firmy, komunikację między działami i automatyzację zadań dzięki czemu organizacja pracy jest łatwiejsza i płynniejsza. Mnie przekonują systemy tego typu https://erpnav.pl myślę że warto inwestować w takie oprogramowanie .
By Bella89
#30318 Na pewno zawsze się opłaci inwestować swój własny biznes. Można pomyśleć przykładowo o otwarciu sklepu internetowego. Można wtedy pokusić się o tego typu kanały płatnicze https://cashbill.pl/platnosci/paypal , dzięki którym będziesz mógł mieć kontrolę na wpłatami. Po za tym taka spółka jak CashBill wyłapuje błędy w przelewach, dlatego o wszelkie te kwestie możesz być spokojny.
By pocket
#30482 Ja z kolei znam firmę http://cyfrowakopalnia.pl/ , która oferuje m.in. koparki kryptowalut światowej klasy producentów + zajmuje się budową kopalni kryptowalut czy uruchamianiem własnych koparek w oparciu o profesjonalne i dedykowane do tego celu podzespoły. Oferują też chociażby serwis techniczny sprzętu, w tym m.in. regenerację kart graficznych, optymalizację BIOS płyt głównych i wydajności koparek etc. Możesz też skorzystać z ich serwerowni, żeby mieć pewność że Twój sprzęt jest w pełni bezpieczny i przechowywany w najlepszych warunkach.
By dorianagrey
#30896 Interesuje mnie odmienny dział niż te opisane przez was. Co sądzicie o biznesie związanym z przetwórstwem warzyw i owoców, znalazłam ciekawy wpis http://cowidze.pl/kociol-warzelny-mieszalka-myjka-pojemnikow-jakie-maszyny-i-urzadzenia-niezbedne-sa-w-przetworstwie-owocow-i-warzyw i zastanawiam się czy to nie byłby pomysł dla mnie. Uwielbiam wykonywać wszelkie kombinacje owocowo-warzywne, a przy tak zaawansowanym sprzęcie, który opisują miałabym szansę, wreszcie poczęstować więcej ludzi moimi miksturami. Co uważacie? Istnieje możliwość pozyskania funduszy na taki cel?
By ferox
#31021 Mi osobiście podoba się inwestowanie w trwałe branże jak np. rolnictwo. Tylko tutaj potrzeban jest wiedza, bo wiele osób nie wie, że potrzebne są środki ochrony roślin od np. https://www.syngenta.pl/, a potem dziwią się, że nie odnoszą sukcesów :)
By sasza
#32115 Na pewno warto inwestować we własny biznes i regularnie go rozwijać. Takie działania bardzo szybko przyniosą skutki. Poczytajcie chociażby o tym, czym jest certyfikacja iso 9001. Wiele firm się na to decyduje.