Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By evka9
#14750 Mi się wydaje, że najlepiej to inwestować w siebie albo w swój dom. To daje najlepsze efekty. Można zawsze dom kleić latami i nikt nam tego nie zabierze. Zawsze to trwały kapitał. O choćby zrobić solidne ogrodzenia betonowe i mieć swój kawałek ziemi. Na http://www.malro.eu widziałam takie ogrodzenia i ja bym szła w takie inwestowanie.
By sandra111
#14751 Nieruchomości to fajna rzecz ale teraz trzeba mieć też spory wkład własny. Jeśli chodzi o akcje to pge arena dobrze stoi. Dostawcy prądu raczej nie będą spadać na rynku. Są to raczej stabilne inwestycje.
By mariola685
#14813 Bardzo opłacalne w ostatnich latach były inwestycje w grunty. Z tego co wiem, to w programie Saveinvest http://www.grunttozysk.pl/ może inwestować każdy już od 500 zł miesięcznie. Specjaliści oferują atrakcyjne działki, które po zakupie można odsprzedać w dowolnym czasie, albo przekształcić, by zarobić więcej. To świetny pomysł na lokatę wolnych środków, bo w przyszłości emerytury za bogate nie będą.
By sylwia4012
#14835
mariola685 napisał(a):Bardzo opłacalne w ostatnich latach były inwestycje w grunty. Z tego co wiem, to w programie Saveinvest http://www.grunttozysk.pl/ może inwestować każdy już od 500 zł miesięcznie. Specjaliści oferują atrakcyjne działki, które po zakupie można odsprzedać w dowolnym czasie, albo przekształcić, by zarobić więcej. To świetny pomysł na lokatę wolnych środków, bo w przyszłości emerytury za bogate nie będą.


Też ostatnio czytałam o tych inwestycjach w grunty. Całkiem ciekawie to wygląda. W końcu ziemia zawsze jest w cenie. Muszę ten temat tylko bardziej zgłębić.
By Legion
#14948 Ja mam trochę pieniędzy które chciałabym odłożyć lub zainwestować. Dokładnie chodzi o 10 tysięcy, nie wiele ale zawsze to coś. Czy gdybym odłożyła je na taką lokate: https://www.santanderconsumer.pl/lokaty ... ium,6.html zarobiłyby nieco na siebie? Macie z tym jakieś doswiadczenie?
By czikita
#15716 Ja czytałam ostatnio, że w tym roku jedną z bardziej opłacalnych inwestycji jest budowa i późniejsze wynajmowanie hal magazynowych. Tylko że na taką inwestycje trzeba mieć jednak sporo kapitału no i działkę gdzieś we w miarę atrakcyjnej (z punktu widzenia firm, dojazdu itd.) lokacji. Nie wiem jakiego rzędu kwoty trzeba mieć na budowę takiej hali magazynowej ale tutaj można sobie zamówić darmową wycenę takiego przedsięwzięcia.
By Mili
#16656 Według mnie teraz też warto inwestować w mieszkania. Dużo na ten temat czytałam w serwisie zmieniamymiasto . Wiele osób kupuje mieszkania właśnie jako inwestycje w pryszłość, jednak na dłuższy czas je wynajmują
By Aini
#17855 Zostało wspomniane o budowie i wynajmowaniu magazynów - to prawda ostatnio stało się to dosyć popularne i często spotykam się z tym tematem, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, ile jeszcze przy tym trzeba wykonać pracy i z jakimi rzeczami się to wiąże. Nie tak łatwo postawić magazyn, bo trzeba myśleć też o wielu innych rzeczach, jak chociażby projektowanie i organizacja dróg: http://maxmag.pl/projektowanie-i-organizacja-ruchu-co-to-jest/, zarówno tych przed teren magazynu, jak same wjazdy i wokół budynku. To jednak wymaga sporo nakładu czasu i pieniędzy, jeżeli chcemy, żeby było to zrobione porządnie, ale ostatecznie rzeczywiście taka inwestycja może się nam zwrócić.