Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Ejjohnny
#21563 Takiej objazdówki to też zazdroszczę, niestety z dwójką dzieciaków tak niekoniecznie fajnie to wychodzi, trochę mi tęskno za takim luzem ;)
By gifts
#21630 No z dzieciakami to lepiej bardziej stabilnie i jeździć samodzielnie. Ale według mnie to i tak jest lepsza opcja, bo sobie jeździsz gdzie chcesz, zmieniasz sobie plan tak jak Ci wygodnie. My tak jeździmy i to najlepsza z możliwości wakacyjnych. W tym roku w Pieniny apartemnt Ostoja Jaworki jest całkiem przyzwoicie cenowo nawet. Blisko Szczawnicy i samochodem dojedziesz wszędzie.
By nala1
#21633 W tym roku po raz pierwszy od około 10 lat postanowiliśmy spędzić urlop w Polsce.... koniecznie nad Bałtykiem. Wybraliśmy ośrodek Primavera w Jastrzębiej Górze .Rewelacyjne położenie - 100 metrów od plaży ,besen, park wodny - dzieci mamy z głowy. My możemy porozkoszować się spacerami nad brzegiem morza :D
By Essie
#21659 gifts czy wyjeżdzając z dzieciakami sami, załatwiacie jakieś dodatkowe ubezpieczenie na wszelki wypadek?
By Ejjohnny
#21742 Essie - wyjeżdzając z dzieciakami to mus, nie wyobrażam sobie nie wykupić ubezpieczenia. Poza tym takie typowo wyjazdowe to bardzo przydatna rzecz, będąc proszę ciebie parę lat temu z kumplem w Albanii zagubiono mu w transporcie walizkę ze wszystkim, został bez przysłowiowej pary majtek, golutki, sprzety aparaty, no wszyściutko. A jak korzystasz np ze stronki wakacyjna polisa, to tam mają nawet ubezpieczenia bagażu, i jeśli się nie odnajdzie to jest ładnie ubezpieczony, niewątpliwa szkoda ale chociaż rekompensata pieniężna, jest za co odkupić ;)