Dyskusje o prezentach ślubnych

By kabar
#9382 Najlepiej zapytaj siostry co by chciała :) Chyba bedzie najbardziej trafiony prezent ever
By Mardeen
#9415 jak dla pary mlodej to moze jakas podroz? :) ja dla swojej siostry i jej obecnego meza wykupilam pobyt dla nowozencow w spa "nad wodospadem" :) mogli przynajmniej odpoczac po calym tym stresie zwiazanym z przygotowaniami do slubu :)
By basiam
#11144 Zawsze możesz się dołożyć do wesela na przykład nie wiem kupując dekoracje światłem W Rzeszowie jest firma, która właśnie się tym zajmuje: http://impresja-dekoracje.pl/
Oczywiście możesz kupić podróż, albo po prostu jakiś drobiazg do wspólnego nowego domu. Wszystko zależy od tego jakim budżetem dysponujesz i co Twoja siostra lubi. Możesz też zawsze podpytać co by chciała:)
By iwaniuk82
#12237
Mardeen napisał(a):jak dla pary mlodej to moze jakas podroz? :) ja dla swojej siostry i jej obecnego meza wykupilam pobyt dla nowozencow w spa "nad wodospadem" :) mogli przynajmniej odpoczac po calym tym stresie zwiazanym z przygotowaniami do slubu :)


Najlepszy prezent dla pary młodej to wypchane koperty ;) ale podróż też się zdecydowanie nada. Jeszcze by tylko załatwić więcej urlopów i wio.
By PiotrM
#12434 Dobrym prezentem może być profesjonalny fotograf na ślubie,
można się złożyć a parę osób,
zdjęcia wykonane przez fachowca są naprawdę wspaniałą pamiątką,
nie wiem w jakiej części kraju będzie uroczystość ale mogę polecić fajnego fotografa,
to ten: http://www.gromolak.net/
wiem, ze może też dojechać na miejsce jeżeli jet taka potrzeba.