Dyskusje o prezentach ślubnych
By bikom
#15843 Czy orientujecie się czy w hotelu BW Felix chętnie organizują wesela? Bo wiem, że jeśli chodzi o konferencje warszawa to nie ma problemu, często tam robią, ale z weselami się nie spotkałam i tak nie wiem, jak oceniacie?

By Mili
#16191 Jeżeli szukasz miejsca na wesele w Warszawie, a nie wiesz czy interesujące miejsce zgodzi się na taką imprezę to może przejrzyj oferty sal weselnych tutaj http://www.weselewawa.pl/ na pewno znajdziesz coś w zapasie :)
By dama_pik
#18194 NIe wolno zapomniać o atrakjadh dla gości weselnych!!! U mnie oprócz wiejskiego stołu i stołu z alkoholem był mobilny bar kawowy perfect servcie, który nawet zorganizował pokaz kawowy. Goście byli zachwyceni każdemu polecam taką fajną atrkacje.
By linka
#20625 Jeśli szykujecie wesele, to polecam Wam fajny blog weselny: http://modnewesele.com/ znajdziecie tam dużo ciekawych porad i inspiracji. Szczególnie potrzebnych w tym okresie :) mam nadzieję, że znajdziecie swoją wymarzona salę i życzę Wam powodzenia.
By rachelka
#20636 Jesli chodzi o łódź to obejrzyjcie sobie venge na tomaszowskiej. Bardzo ładna sala, w dobrej loaklizajcji. No i ofertę weselna mają świetną, można sobie dobrać menu, tez są dodatkowe atrakcje (np pokaz barmański :D), także bardzo polecam, ja tam miałam właśnie swoje przyjęcie weselne :)
By olgaa884
#23682 Nie wiem, czy wesele w Warszawie to dobry pomysł, koszty są naprawdę wysokie, taniej wyjdzie wesele pod Warszawą. Odpowiednich miejsc na wesele tam nie brakuje. Radzę zajrzeć do Hotelu Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/wesela - mało jest w okolicy tak eleganckich miejsc.
By Irmina66
#24746 Czarujące i konkretne miejsce www.hotelponiatowski.pl . Wielka sala balowa, do dyspozycji gości piękny ogród z fontanną i altaną a także placem zabaw dla maluchów. Menu można ustalić konkretnie pod swoje smaki. Profesjonalna i doświadczona obsługa.