Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By aguś1
#22878 W sklepie Sex shop 112 znajdziecie naprawdę wiele ciekawych pomysłów na prezent. Uważam, że warto wybierać to co się rzeczywiście przyda, a nie tylko robić prezenty dla tego, aby się pośmiać. Wiem, że trudno trafić w gust, ale można próbować.

By Babadka
#23157 To wszystko zależy oczywiście od Waszych możliwości i upodobań przyszłej panny młodej. Na jednym z wieczorów, na których byłam dawałyśmy bon a zabiegi w spa za 450zł, innym razem prezentem była wymarzona przez młodą sesja zdjęciowa z nami wszystkimi, a za tydzień idę na panieński, na którym będzie nas 12 osób i możemy sobie pozwolić na sprawienie jej upatrzonycb na poprawiny butów https://www.eobuwie.com.pl/szpilki-lori ... denim.html - sama nie była by w stanie ich sobie sprawić, a tak damy radę :) kupuje się to na co można sobie pozwolić i tyle :) udaych panieńskich, dziewczęta! :) pozdrawiam!
By Irminaa
#24449 Moim zdaniem coś drobnego, ale zabawnego. Może jakaś bielizna zobacz tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna mają sporo erotycznych fatałaszków, na taką okazję to chyba fajny pomysł, może być zabawnie ale tez może się przydać.
By stejsi
#24489 Jednym z praktycznych prezentów na wieczór panieński będą prezerwatywy, wiadomo rożne rzeczy dzieją się w tym szczególnym dniu i warto być przygotowanym. Tutaj znalazłam ranking prezerwatyw https://www.amfora.pl/wiadomosc/ranking ... nych/2932/ Ranking pomoże nam dobrać najlepszą opcję dla Nas.