Dyskusje o prezentach na wieczór panieński

By zdesperowana
#91 Hej,

Wiesz to wszystko zależy jakie relacje masz z tą osobą, bo jeżeli jest do dla Ciebie dalsza znajoma to myślę, że prezent powinien być śmieszny, drobny, symboliczny. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej jeżeli to dla ciebie ktoś naprawde bliski, wtedy myślę że nie warto patrzeć na kasę, tylko na to, żeby druga osoba była zadowolona :)
By beat.a
#1622 Witam, wydaje mi się, że nie ma sensu kupować jakiegoś drogiego prezentu, lepiej dać im kasę jako prezent na ślub:) A na wieczór panieński proponuję zrobić koleżance fotoksiążkę, takie wspomnienie z wspólnych wojaży:) Ja dostałam taką fotoksiążkę i naprawdę rewelacyjny pomysł. Aż się wzruszyłam przy oglądaniu jej:)
By balance
#1772 Właśnie jak piszą poprzedniczki - wszystko zależy jakie macie relacje ze sobą. I czy będzie Was więcej na wieczorze panieńskim czy nie. Jeśli tak, to możecie pomyśleć nad jakimś większym wspólnym prezentem żeby się złożyć. A możesz też pomyśleć nad czymś drobniejszym ale co będzie indywidualnie od Ciebie i co przyjaciółka będzie kojarzyła z Tobą :)
By balance
#3168 fajne są róznego rodzaju gry i zabawy na wieczór panieński, np. taka gdzie są pytania i różne zadania dla panny młodej: http://congee.pl/product-pol-4245-Karty ... -kpl-.html Spory ubaw przy tym jest, a można to urozmaicić jeszcze swoimi pytaniami :) Można do tego zorganizowac imprezę w stylu przebieranym, każda przychodzi w innym stroju pod podany wcześniej motyw tematyczny :)
By Prezentujeprezenty
#3187 Na większości wieczorów panieńskich, na których byłam przyszła panna młoda dostawała jakieś drobne prezenty, ostatnio były to charmsy http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/10/prezentuje-byskotke-dla-kazdej.html
By barabasz
Prezentujeprezenty napisał(a):Na większości wieczorów panieńskich, na których byłam przyszła panna młoda dostawała jakieś drobne prezenty, ostatnio były to charmsy darmowe mp3 http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/10/prezentuje-byskotke-dla-kazdej.html

Chyba jakaś seksowna bielizna była by najlepszym rozwiązaniem ;)
By ArtystycznePrezenty
#4401 ja byłam na kilku i prezenty były różne. Poczynając od bielizny w sam raz na nocą poślubną, przez różnego rodzaju "śmieszne" gadżety po bielizną do jedzenia, zrobioną z cukierków:) Oprócz tego są różnego rodzaju gry planszowe dla dwojga, wiem bo sama taką dostałam:) Wydaję mi się, że jeśli chodzi i prezent na wieczór panieński to teraz w sklepach jest taki wybór, że naprawdę można wybrać coś śmiesznego, a czasami nawet przydatnego:)
By ArtystycznePrezenty
#4402 ja byłam na kilku i prezenty były różne. Poczynając od bielizny w sam raz na nocą poślubną, przez różnego rodzaju "śmieszne" gadżety po bielizną do jedzenia, zrobioną z cukierków:) Oprócz tego są różnego rodzaju gry planszowe dla dwojga, wiem bo sama taką dostałam:) Wydaję mi się, że jeśli chodzi o prezent na wieczór panieński to teraz w sklepach jest taki wybór, że naprawdę można wybrać coś śmiesznego, a czasami nawet przydatnego i to za nie duże pieniądze, bo nie chodzi o to żeby było drogie tylko, żeby sprawiały radość i wywołały uśmiech u przyszłej panny młodej:)