Dyskusje o prezentach dla mamy
By karolina987
#25388 Wyspa Piękna z Wrocławia oferuje możliwość zakupu bonu podarunkowego. W ofercie zabieg " Świetlista Cera" idealny dla zmęczonej, szarej skóry i zawsze wtedy, gdy chcemy wyglądać szczególnie ładnie i na wypoczęte zabieg "Relaks przy Kawie" bardzo dobry dla zapracowanych, bo trwa tylko 1 h, ale dzięki silnemu działaniu od razu jest efekt gładkiej, napiętej i pełnej witalności skóry można go wykonać np. przed ważnym spotkaniem zabieg Ferulac C z witaminą C - od razu cera zmienia się bardzo na plus, po zabiegu jest bardzo gładka, taka promienna i wypoczęta i wreszcie nasz limitowany specjalny pakiet grudniowy czyli "W Świątecznym Klimacie" z fantastyczną maską z zapachem świątecznych pieczonych pierników oraz wygładzającą pielęgnacją dłoni.

W grudniu każdy klient bierze u nas udział w Wielkim Corocznym Losowaniu Nagród, a do wygrania i zabiegi twarzy dwugodzinne i masaże relaksacyjne całego ciała i dwugodzinne rytuały spa całego ciała i kosmetyki do pielęgnacji domowej. Cenne, wartościowe nagrody!
http://wyspapiekna.pl/

By popcorn
#25458 U mnie w tym roku łatwo poszło. Tata chciał wędkę nową, siostra parowar, bo się wyprowadziła na swoje i totalnie dziewczyna nic nie ma, brat chciał gadżet do auta, więc kupiłam mu kamerkę, a mama ma akurat w 1 dzień świąt 60tkę i składać się planujemy z rodzeństwem na zabieg wygładzania zmarszczek o ten - http://www.medestetic.com.pl/botox-azzalure/ bo moja Tereska nienawidzi tych kurzych łapek swoich i bruzd jak to nazywa przy nosku. Zostaje moja chrześnica ale to zabawek jest miliony więc chyba łatwo pójdzie ;)