Dyskusje o prezentach na mikołajki 6 grudnia
By Polika
#587 Zawsze na filmach widziałam jak ludzie wkładają prezenty do skarpety, która jest przy kominku. Zastanawiam się czy to tylko w USA jest taka tradycja czy też u nas też umieszcza się prezenty w skarpecie. Jak wy robicie?

By Fred
#597 Ja osobiście nigdy nie dostałem prezentu schowanego do skarpety.. W Polsce chyba prezenty wkłada się pod poduszkę, przynajmniej u mnie :D
By Mark00
#29211 Z tego co kojarzę prezenty, które wkłada się do skarpety wiszącej nad kominkiem jest spotykane w USA i Kanadzie. Ja zawsze prezenty w zależności od wielkości stawiam na albo obok łózka.
Ostatnio miałem problem z pomysłem co kupić na prezent i wymyśliłem, że pójdę w coś zabawnego. No i tu zaczęło się główkowanie. Najlepszym na co wpadłem były skarpetki, ale nie zwykłe. Znalazłem skarpetki kolorowe, ze śmiesznym wzorem i zabawnym nadrukiem. Nawet jakbym chciał to mogę zaprojektować własny nadruk i napis, który potem zostanie umieszczony na zamówionej skarpetce. Skarpetki kupiłem w internetowym sklepie sCarry. Jeżeli poszukujecie jakiegoś zabawnego prezentu to polecam: https://www.scarry.pl/skarpety-na-prezent-8

P.S Jeszcze zapomniałem dodać, że skarpetki są zapakowane w bardzo ładnym firmowym opakowaniu.
By kloniczenka
#29329 Zawsze chciałabym wprowadzić taką tradycję do swojego domu. Wydaje mi się to być fajnym i ciekawym pomysłem, patrząc szczególnie na to, że w dzisiejszych czasach mamy dużo przeróżnych zwyczajów zapożyczonych ze Stanów jak chociażby to, jak się Halloween rozrasta :)