Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By manio
#20930 Może mikrofalówka albo robot kuchenny? Warto też spojrzeć na to, czy babcia z dziadkiem mają jakieś wspólne zainteresowania i pod tym kątem dobierać prezenty :)

By heweea
#21403 Porządny materac to doskonały prezent dla starszych osób. Bardzo dobre materace oferuje firma Hevea http://heveamaterace.pl . To producent materaców sprężynowych, lateksowych i piankowych. Dla osób starszych polecam materac sprężynowy - taki materac idealnie dopasowuje się do ciała i zapewnia zdrowy i spokojny sen.
By zatroskanaja
#21475 Moi dziadkowie oboje mają problem z ciśnieniem, dodatkowo dziadek ma problemy z wątrobą. Zastanawiałam się jak pomóc. Trafiłam na sklep indyjski http://www.himalayaherbs.pl/ Jest tu spory wybór suplementów opartych na ziołach, które bym mogła kupić. Szkopuł w tym, że nie znam tych produktów. Może korzystaliście z takich propozycji? Mogę prosić o opinie? Do imienin babci mam trochę czasu, ale decyzję muszę podjąć na dniach - doradzajcie.
By nikita3
#21774 Moim zdaniem wspólny prezent dla dziadków to może być jakieś ciekawe agd może lodówka, tu oglądam ciekawe modele https://www.morele.net/agd/agd-wolnostojace/lodowki-z-zamrazalnikiem-u-dolu-237/0,0,,,,684,,,,,/1/ dziadkowie na pewno ucieszyli by się z takiego wspólnego prezentu.
By ewelina795
#23450 U mnie również podobnie jest z dziadkami, że obchodzą wspólnie urodziny. Postanowilismy im kupić właśnie lodówkę. Mieli taką starą , ledwo chodziła. Wybraliśmy model Kernau o taki https://www.kernau.com/produkt/kfrc-18161-nf-x.html Jest energooszczędna, ma system no frost i 5 lat gwarancji. W dodatku przestronny zamrażalnik. Przyda im się na różne warzywa z działki.
By eloelo
#23518 u nas dziadkowie dostali nietypowy prezent, i to bez okazji... dom, w którym mieszkają ma specyficzny zapach, dziadek jest alergikiem, zrobiliśmy zrzutkę na neutralizator zapachów w reakcji biochemicznej - rozczepiającej cząsteczki - cos takiego: http://formpat.com.pl/7/usuwanie-odorow , a sama maszynka wygląda jak robot z gwiezdnych wojen:)
By Majo4
#23584 Pomysł na wspólny prezent dla dziadków lub rodziców nie musi być praktyczny :) Może jakiś voucher na weekend w górach lub lot widokowy w prezencie? Znajomi jako podziękowanie dla rodziców na weselu podarowali bon na weekendowy wyjazd. Rodzice byli zachwyceni i prezent na pewno im się spodobał . Dziadkowie w prezencie otrzymali zaproszenie do winnicy, połączone z degustacją wina, zwiedzaniem i kolacją dla dwojga. Jak się dobrze poszuka, to można znaleźć wyjątkowy pomysł na wspólny prezent:
https://prezentokracja.pl/podziekowanie-dla-rodzicow-weekend-spa

https://prezentokracja.pl/degustacja-wina-i-zwiedzanie-winnicy