Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Minutka
#578 Moja babcia i dziadek mają tak że urodzili się w tym samym tygodniu i urodziny zawsze urządzają razem. W tym roku 74. Myślałam żeby im kupić coś wspólnego ale za to droższego, może jakieś fajne agd, albo coś śmiesznego do domu - no nie wiem, macie jakieś pomysły?

By Radek
#644 Moim zdaniem dla starszych osób, praktyczny prezent jak najbardziej pasuje. Wiadomo, ze starsze pokolenie srednio zainteresowane jest gadzetami. Może nowa mikrofalówka?
By Nargul
#1658 Super pomysłem na prezent dla dziadków jest zdjęcie wnuków i dzieci , galeria internetowa time4art drukuje piękne obrazy ze zdjęć często korzystam i mogę z czystym sumieniem polecić , ceny zadowalające i dziakowie napewno będą zadowoleni.
By dziunia
#5922 Też jestem za tym, żeby jako prezent podarować zdjęcie z całą rodziną albo kalendarz (każdy miesiąc to inny członek rodziny ;) Pamiętam, że w liceum, na Dzień Kobiet chłopaki zrobili nam taki ciekawy prezent. (każdy miesiąc - inny chłopak, a że było ich 12 to akurat jak znalazł)
By lilka91
#7528 Ja w tym roku postanowiłam zorganizować dziadkom wyjazd do Redy:) Tam się poznali i myślę, że chętnie wrócą do tego miejsca. Wyjazd planuję na koniec maja. Na razie szukam hotelu na http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/reda/hotel-reda.htm i zastanawiam się na ile zarezerwować pokój ale myślę, że siedem dni odpoczynku wystarczy prawda?:) Na miejsce zawiozę ich samochodem i całą drogę będę puszczała ich ulubione piosenki. Ma być jak najbardziej romantycznie.