Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By JadziaN
#12679 My w tym roku też mamy 10-tą rocznicę ślubu , wycieczka to wspaniały pomysł , tyle że ja musiałabym wybrać dla męża chyba jakąś wycieczkę rowerową. W sensie wyjazd gdzieś i jazda non stop na rowerze i wszędzie. Bo on kocha rower i każdą wolną chwile spędza na rowerze.

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By GrzesRob
JadziaN napisał(a):My w tym roku też mamy 10-tą rocznicę ślubu , wycieczka to wspaniały pomysł , tyle że ja musiałabym wybrać dla męża chyba jakąś wycieczkę rowerową. W sensie wyjazd gdzieś i jazda non stop na rowerze i wszędzie. Bo on kocha rower i każdą wolną chwile spędza na rowerze.

Proszę , http://www.zorientowani.pl/pl/rowerowe.html może się przyda. :)
By ravioli09
#14053 Wycieczka świetny pomysł...można też w Polsce. Mój kumpel zabrał żonę do Rialto w Warszawie czyli bardzo eleganckiego hotelu. Jego żona interesuje się początkiem XX wieku więc ten hotel podobno jest w takim stylu z początku tamtego wieku:) Możesz pomyśleć o miejscu w Polsce które będziemy Wam obojgu pasować.
By bella
#15224 moze jakis fajny wyjazd poloczony ze zwiedzaniem. ja lubie jezdzic do dusznikow zdroju, duzo ciekawych miejsc do zobaczenia, mysle ze wam sie tam spodoba. mozecie sie zatrzymac w hotelu sonata, bedziecie mieli stamtad wszedzie blisko, a poza tym maja bardzo fajne pokoje z balkonami i swietna kuchnie :D
By dama_pik
#19281 Wycieczka jako prezent na rocznicę, to idealny pomysł! :D Mój chłopak zabrał mnie w wakacje właśnie na naszą 4 rocznicę związku nad morze. A dokładniej to byliśmy w Mielnie w hotelu Unitral. Było rewelacyjnie, a baseny solankowe to już w ogóle hit :D
By SoniaK
#19633 My wychodzimy z założenia , że wakacje zdecydowanie warto zaplanować dużo wcześniej. Pomyślałem, ze warto było by pojechać nad nasze polskie morze. Do następnych wakacji jest jeszcze trochę czasu ale tutaj http://www.kaszubianka.com.pl/ mają bardzo fajne wydarzenia, które organizowane są juz wiosną. Warto się chyba wybrać.
By bella
#19668 Wycieczka ok, tylko nie każdy ma na tyle funduszy żeby zrealizowac taki pomysl :D Dlatego ja pozostanę przy tradycyjnych bardziej prezentach na taką okazję, jak chociażby kolacja we dwoje :) Bardzo fajna restauracja jest na wilczej w W-wie, nazywa się Salto :)