Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Menko
#367 Witam. Za kilka miesięcy obchodzę razem z żoną naszą dziesiątą rocznicę ślubu. Nieźle nie? :)
Chciałbym ją super zaskoczyć i kupić na tą okazję wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie tylko dla nas dwojga, tak żeby ona o niczym nie wiedziała. Czy wiecie jak zaplanować taki prezent? W sensie co jej powiedzieć żeby załatwiła sobie wolne na ten okres?

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By Becia
#1404 Myślę, że warto jej powiedzieć o tym wyjeździe z prostego powodu - żeby mogła przygotować się do tego wyjazdu nie tylko psychicznie, ale także aby kupiła ewentualnie potrzebne rzeczy i ubrania na taki wyjazd.
By Roma
#1908 Ja bym była zachwycona takim pomysłem! W końcu coś Wam się należy od życia, a nie tylko praca. A jeśli chodzi o wolne dla żony to po prostu powiedz jej, że chcesz spędzić z nią trochę czasu i tyle, żeby nie miała żadnych podejrzeń.
By niespodzianka
#3670 Wycieczka na prezent to doskonały pomysł. Ja bym wolała wiedzieć co najmniej dwa tygodnie przed - żebym miała czas wziąć urlop:) Chyba, że na weekend - wtedy i tak co najmniej tydzień przed. Tak ajuż jestem, że lubię się nacieszyć i przed wyjazdem trochę. Mnie by bardzo odpowiadała taka wycieczka, na Lawendowe Pole:) http://online-urlop.pl/lawendowa-agroturystyka