Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By krejzolka
#31362 Wycieczka to zawsze jest dobry pomysł! Czy to urodziny, czy wygrany mecz, czy po prostu spędzenie wspólnie czasu! My ostatnio organizowaliśmy wyjazd klasowy naszej córki. Dzieci bardzo pilnie pracowały przez cały rok, więc na zebraniu wspólnie doszliśmy do wniosku, że chcemy ich za to wynagrodzić i docenić. Znaleźliśmy miejsce, w którym dzieci czuły się fantastycznie. Firma autokarowa Fabisiak zapewniła bezpieczny transport dla dzieci. I wszyscy byli bardzo zadowoleni. Po powrocie, pierwsze o czym opowiedziała moja córka, to to, jakim fantastycznym i nowoczesnym autokarem jechali. Takich przewoźników nam trzeba. :)
By 1lemontree
#31627 Taka wycieczka to naprawdę świetny pomysł ;) Ja kupiłam mojej siostrze wyjazd do Islandii z https://niceland.pl/wycieczki/majowka-islandia-2018/ i była naprawdę przeszczęśliwa! Po powrocie powiedziała, że nigdy nie była w równie pięknym miejscu :) Teraz planuję pojechać z nią tam jeszcze raz.
By adik356
#32155 Moja dziewczyna na moje 30 urodziny wykupiła nam wycieczkę z biura Podróże i rejsy. Było świetnie - wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z ofert tego biura ;)