Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By JimShore
#24229 Jim Shore ciągle osobiście tworzy wzorzec każdej figurki, ukazując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorodności wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, ale największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem”

zapraszamy : http://www.moodgood.pl/

By aleksandra12
#24901 Faktycznie, bardzo ładne. Niemniej jednak ja jestem zwolenniczką praktycznych prezentów, a z racji że interesuję się zdrowym trybem życia, to w tym roku postanowiłam zakupić każdemu opakowanie chlorelli. Nie wiem czy wiecie, ale ma świetne właściwości. Możecie sprawdzić tutaj http://biowitalni.pl/89-chlorella
By stejsi
#25303 W te święta chciałabym kupić mężowi nowy komputer, którego będzie używał do obróbki zdjęć w photoshopie, natrafiłam na taki pomocny artykuł w temacie http://techfresh.pl/jaki-laptop-do-phot ... hotoshopa/ Ucieszył by się napewno z takiego prezentu.
By jarroslaw74
#25596 Nie masz pomysłu na prezent a chcesz obdarować bliską Ci osobę czymś niebanalnym? Profesjonalna sesja fotograficzna to prezent, który zaskoczy ją pozytywnie i pozwoli o nim pamiętać przez długie lata. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu profesjonalistów, którzy potrafią ukazać Twoje piękno a efekt przerośnie Twoje oczekiwania. To spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze i doskonała zabawa. http://tomaszpawlakfotograf.pl/sesje-na-prezent-lodz/
By onamiki
#25632 Ja generalnie świąteczne prezenty kupuję na promocjach. W tym roku obkupiłam się na promocji Świąteczne inspiracje https://lpk.al.to/a/swiateczne-inspiracje/ mam podarki dla praktycznie wszystkich nie wydając góry pieniędzy przy tym :) Została mi tylko teściowa której zupełnie nie mam pomysłu co kupić. Poważnie zastanawiam się nad podarowaniem jej takiej parownicy https://www.al.to/p/366131-myjka-mop-parowy-karcher-sc-4.html bo znacznie ułatwiłaby jej życie, bo ma praktycznie wszędzie płytki plus duży taras. Do tego ma problemy z kolanami a klęczenie ze ścierką przy myciu podłóg nie jest za przyjemne. Czy któraś z was korzystała z takiego sprzętu? Bo z tego co piszą praca powinna iść dużo szybciej a przy tym można by oszczędzić sporo wody i mieć lepsze efekty. Jest to kusząca opcja zwłaszcza, że jest teraz na promocji Oszczędzaj z Alą i Tomkiem https://alaitomek.al.to/odcinek-3.html#poradniki gdzie oprócz świetnej ceny ma darmową dostawę i zestaw okrągłych szczotek gratis. Zresztą na tej promocji są też myjki, odkurzacz i parownica :mrgreen:
By paniola
#25797 A ja dla wszystkich kobiet w rodzinie kupuję kosmetyki, perfumy lub zestawy kosmetyczne z oriflame https://pl.oriflame.com/ Święta tuż tuz, także trzeba sie spieszyć, tym bardziej że teraz jest sporo fajnych promocji. Nawet mój ulubiony pokład Giordani jest w promocji, więc chyba się skuszę przy okazji świątecznych prezentów.