Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By erika4011
#31661 Cześć Dziewczyny, organizujemy naszej koleżance wieczór panieński postanowiłyśmy naszej koleżance zafundować z tej okazji rejs po morzu promem i przy okazji świetną i niezapomnianą zabawę.Chcemy popłynąć do Norwegii i dobrze się zabawić.Znalazłyśmy już przewoźnika naszej wyprawy Stena Line https://www.stenaline.pl/inne-linie
Oprócz tego planujemy pobyt w dyskotece w Norwegii razem będzie nas 8 dziewczyn więc będzie wesoło.
Czy macie jeszcze jakiejś fajne pomysły na wieczór panieński?Coś jeszcze chciałybyśmy wymyślić więc jeśli macie jakiejś ciekawe pomysły to piszcie będę bardzo wdzięczna.Pozdrawiam Was i czekam na wiadomości od Was.

By baklajean
#32923 Wycieczka to super pomysł. Nienawidzę gdy czas na Panieńskim jest marnotrawiony na jakieś głupie zabawy :p Najlepiej bawiłam się na takim, gdzie laska zorganizowała grę terenową. Bieganie po błocie w dzień przed ślubem to genialny pomysł, ale nie widzę chętnych :p
By Kaczorek8
#34211 za 4 miesiące muszę zorganizowac wieczor panienski przyjaciolki,ale nigdy jeszcze nie organizowalam i nie wiem za co się zabrać najpierw. Co mozecie mi podpowiedziec?