Dyskusje o prezentach dla kobiet
By MarekOz
#18876 Zabierz dziewczynę do Kudowej Zdrój. To bardzo ładne i spokojne miasteczko. Zatrzymajcie się w hotelu Verde Montana, gdzie dodatkowo będziecie mieć do dyspozycji basen i saunę. A jeżeli będziecie mieli ochotę zawsze możecie wykupić jakiś masaż relaksacyjny :)

By dama_pik
#19066 Mnie chłopak na zaręczynowy wypad zabrał do hotelu i spa Kopiniec w Murzasichle. Chyba piękniejszej okolicy nie mógł wybrać! Nie ma takich tłumów jak w Zakopanem, hotel bardzo ładnie urządzony, a widok z restauracji w której się oświadczał zapiera dech w piersiach :) Cudne miejsce. Za niedługo mamy rocznicę i też planujemy tam jechać :)
By richard33
#19117 Wyjątkowy prezent ? Zabieg medycyny estetycznej jako prezent dla waszej kobiety ! Rewelacja ! Jeśli szukacie ciekawych, skutecznych sposobów na pozbycie się zmarszczek ? Żadne kremy wam nie pomagają a lata lecą i jest ich coraz więcej ? Zobaczcie na zabieg usuwanie zmarszczek lublin u profesjonalisty, dr. Tarkiewicz, pomógł mojej kobiecie, pomoże i wam ! To najlepszy prezent jaki można sprawić waszej ukochanej !
By rachelka
#19203 Wyjazd jako prezent to świetny pomysł moim zdaniem. Mój narzeczony zabrał mnie nad morze na taki właśnie rocznicowy wyjazd :) Było wspaniale, a zatrzymaliśmy się w takim hotelu: http://www.grandlubicz.pl/. Jest świetny, relaksowaliśmy się w spa, na basenie, graliśmy też sobie w kręgle. Zdecydowanie było co robić :)
By brusak
#19327 Wyjazd to super sprawa. Ja zamierzam sprawić taki prezent mojej żonie na rocznice ślubu:) Mam nadzieję, że się ucieszy :D_______________________
Click to read
Ostatnio edytowano N sty 22, 2017 6:29 pm przez brusak, łącznie edytowano 1 raz
By janerooker
#19332 Jest kosztowny, ale mysle ze jest to super pomysł. Osobiście ucieszyłabym sie z mniej kosztownego, aczkolwiek mega fajnego jakim jest wizyta w SPA http://obk.pl/weekend-w-spa-dlaczego-to-sie-oplaca/ :roll: chociaż na moment można by było zapomnieć o bożym świecie i się zrelaksować w 100 procentach