Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Mardeen
#19435 Myślę, że wyjazd jako prezent to świetne rozwiązanie. Mój chłopak na urodziny zabrał mnie nad morze, do hotelu Unitral w Mielnie Mają przecudowne spa, a najlepsze są termy w klimacie morza martwego - rewelacja! Wypoczęłam tam jak nigdy dotąd :D

By bella
#19929 Ja też myślę, że wyjazd jest świetnym pomysłem na prezent. My w dniu ślubu dostaliśmy od znajomych pakiet na wypad do spa. Znajomi wybrali dla nas hotel verde montana w kudowie zdroju. To był niesamowity weekend!
By ZlotaLinia.com
#19953 Pomysł faktycznie bardzo fajny, ciekawy i myślę że warto z niego skorzystać, tym bardziej jeżeli będzie to voucher na wyjazd do dowolnego Spa i młodzi sami wybiorą sobie czy wolą góry czy też morze, nawet jeśli miałby być to wyjazd jedynie na weekend.


www.ZlotaLinia.com
By Mili
#23106 Myślę, że jest to fajna opcja jednak nie może być to wyjazd z dnia na dzień bo wiadomo praca, pakowanie itp sprawy. Dlatego też najlepiej taki prezent dobrze przemyśleć. Jeżeli byłyby to góry to koniecznie trzeba zabrać dobre buty. Wiem, że u nich https://trekmondo.pl/obuwie-damskie/ jest ogromny wybór butów i nie tylko. Na pewno warto tam zajrzeć przed każdą turystyczną wyprawą :)
By helguzia
#23626 Moim zdaniem to super pomysł :) Jest tyle ciekawych miejsc w Polsce a przy okazji można spędzić kilka dni w fajnym hotelu np ze SPA :) Warto odwiedzić np Rezydencję Luxury Hotel w Piekarach Śląskich http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hotel. Komfortowe pokoje, smaczna kuchnia i SPA a w nim grota solna, jacuzzi i sauny. Świetne miejsce na wypoczynek i przy okazji fajna baza wypadowa do zwiedzania okolicy.
By dorianagrey
#23944 Fajne okolice, ale jeśli lubi góry to każda górska okolica ją uszczęśliwi. Przed kolejną okazją możesz ją lekko podpytać o czym marzy.
By biedroska
#24246 Rzeczywiście, taki wyjazd niespodzianka to super pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Mnie mąż niedawno zaskoczył podobnym pomysłem. Wykupił nam wakacje w Bułgarii razem z biurem podróży http://damar.com.pl To był jego prezent na naszą rocznicę ślubu. Byłam zaskoczona jak nie wiem!
By mamakaroliny
#24285 Mysle, że to świetny pomysł, warto tylko wcześniej ustalić urlop w pracy u tej osoby z którą chcemy spędzic ten urlop niespodziankę... Mi niestety jeszcze nikt nie sprawił takiej niespodzianki, ale teraz lubimy odkrywac takie mało znane miejsca. Np Oman, to nasza kolejna destynacja. Dzieki blogowi http://www.wypoczniemy.com.pl/ znacznie przybliżyło nam się to miejsce, naprawdę jest pięknie.