Dyskusje o prezentach dla kobiet
By biedroska
#25484 Ja bardzo fajnie wspominam krótki weekendowy wypad do kudowy zdroju. Zatrzymaliśmy się tam w hotelu verde montana i wykupiliśmy sobie zabiegi w spa. Było rewelacyjnie!

By Zefir_XYZ
#25537 Z tamtych rejonów również polecam Sczawnicę, byłam tam ale latem. Sma Limanowa moim zdaniem nie jest zbyt ciekawa.
By Sofer.pl
#25882 Jeżeli mam być szczery to moim zdaniem bardzo fajny pomysł na prezent i to niezależnie od okazji, taki wyjazd sprawi wiele radości naszym bliskim, wystarczy tylko wybrać odpowiednie miejsce :)

www.sofer.pl
By sasza
#26319 Uważam, że to super opcja. A jeszcze lepszym prezentem byłby romantyczny wyjazd we dwójkę. Może do spa? Hotel Dębowa Góra ma świetną ofertę na weekend we dwoje w spa. Wszystkie szczegóły znajdziecie na ich stronie http://hoteldebowagora.pl/.
By FranczeskaWil
#26358 Super pomysł. Szczególnie warto takie prezenty sobie sprawiać na takie wspólne święta jak rocznice, walentynki itp. My bardzo lubimy podróżować i zwiedzać różne miejsca w Polsce i tez poza jej granicami wiec takie prezenty nie są nam obce. Dobrze jak wybierzecie miejsce gdzie jest co zwiedzać. Zachęcam do odwiedzenia Warszawy, jest tam co robić. Nocleg możecie załatwić w hotelu Willa Zagórze http://www.willazagorze.pl/pl/hotel-oko ... szawa.html bardzo fajne miejsce bo po całodziennej wycieczce możecie odetchnąć w spokojnym miejscu zaraz pod Warszawą
By MarekOz
#26382 Uważam, że wyjazd to świetny pomysł na prezent. Ja niedawno zabrałem żonę do SPA w kudowie zdroju. Byliśmy w hotelu verde montana, gdzie relaksowalismy się, odpoczęliśmy i spędzilismy weekend we dwoje.