Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Rekin
#12325 Tak sobie myślę, żeby zaskoczyć dziewczynę i na urodziny zabrać ją na wycieczkę w jakieś romantyczne miejsce. Ona kocha góry więc myślę o Limanowej- tam jeszcze nie była ;) Znacie tą okolicę? Jest tam fajnie?

By eLwira
#12328 Limanowa jest okej, ale nie ma tam tylu atrakcji co w Pieninach. Na Twoim miejscu zabrałabym ją do Szczawnicy, ja nocuję w tym pensjonacie - http://skalny.pl/
Jest fajny nie tylko ze względu na standard, ale także przez to że jest genialną bazą wypadową dla większości atrakcji turystycznych :)
By sandra111
#12389 Limanowa jest bardzo fajna, Szczawnica również. W ogóle w okolicach jest gdzie spacerować i widoki piękne. Na pewno zabierz ją w Limanowej na kolacje do Mekonga. Będziecie zachwyceni. Niebo w gębie.
By dama_pik
#12954 Ja proponuję jakieś SPA :) Akurat nie byłam w żadnym w górach, ale byłam nad morzem w Ustce w Hotelu Grand Lubicz i mogę polecić :) Duży wybór zabiegów, hotel piękne urządzony i blisko do plaży. A widok z obrotowej kawiarni naprawdę robi wrażenie :) http://www.grandlubicz.pl/
By lizz
#13535 Wyjazd to dobry pomysł, zawsze to coś innego niż kolejne perfumy, bielizna czy czekoladki:D
By monika.l
#13618 Czemu nie! :) My byliśmy z moim mężem ostatnio w Krakowie. Dostałam ten wyjazd właśnie jako prezent. Kupił noclegi w naszym ulubionym hotelu Efekt Express, wiec w ogóle byłam wniebowzięta. :)
By Karinka
#13802 My szykujemy się na wyjazd, ale na sylwestra. Już teraz rezerwujemy miejsca i kupujemy narty dziecięce, takie jak te: http://www.agasportsklep.pl/junior-cat-9. Teraz można kupić coś taniej. W sezonie ceny będą bardzo wywindowane. Jeśli chcemy zaplanować coś takiego, to trzeba się tym zająć wcześniej.
By biedroska
#13817 Mój narzeczony ostatnio zabrał mnie do hotelu Rialto w Warszawie (ul Wilcza) i bylo naprawde super, ekstra i romantycznie :D zdecydowaliśmy się na pakiet Rialto gdzie mieliśmy w cenie np zwiedzanie warszawy limuzyną, 5 daniowa kolacje i śniadanie też i oczywiscie drink powitalny :D także romantyczny wyjazd też można spędzić w dużym mieście, bo klimat hotelu idealnie nadaje się na takie wypady :)