Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Sabina
#30886 Dla nas to żaden problem! :lol: Zazwyczaj podróżujemy autem, więc wystarczy zakupić jakieś fajne szelki, miskę podróżną, butelkę wody, kocyk i można jechać. U nas spisują się idealnie szelki dla małego psa bo mamy Yorka, ale widziałam też ogromny wybór szelek dla większych psów :D To ważne, żeby pies nie jechał nie przypięty bo w razie kolizji, ostrego hamowania czy nie daj boże wypadku, taki maluch jako pierwszy uderzy w przednią szybę :( :( :(

Ja kupiłam taki piękny model:
Obrazek
By mondrala
#32099 Ja również byłabym za tym aby zabierać psa ze sobą w podróże, jest wiele ciekawych rozwiazań jak np transporterki, czy szelki dla psa wiele z nich znajdziesz tutaj https://www.maxandmrau.pl/pol_m_pies-100.html są nawet specjalne nosidła dla psów które przypinasz do kanapy samochodu tak aby pies był w 100% bezpieczny.
By freddy
#32249 Ja zabieram legowisko dla mojego psa, jego ulubioną zabawkę i duży zaps karmy Happy Dog https://www.naszezoo.pl/pl/c/Happy-Dog/157 by po jednym dniu mój pies czuł się już dobrze w nowym miejscu i cieszył się wyjazdem razem z nami. A zabawy na świeżym powietrzu to najlepsze co może być.
By krejzolka
#32322 A ja myślę, że wcale nie trzeba rezygnować z wjazdu ze względu na psa, albo oddawać go do jakiegoś pensjonatu. Jeżeli piesek jest dobrze ułożonym, to przecież można go zabierać ze sobą na wczasy. Teraz s a takie możliwości, jak na przykład psie przedszkole, dzięki któremu można szkolić pieska już od najmłodszego wieku. Jak ktoś się decyduje na psa to ze wszystkimi konsekwencjami. Takie jest moje zdanie.