Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By monikabert90
#22770 Cześć wszystkim,
Trwa właśnie okres wakacji i urlopów.
Mam do Was pytanie - co podczas takich wyjazdów na urlop, np. za granicę, robicie ze swoimi pupilami?

Zostawiacie psa u rodziny lub znajomych?
Ja tak kiedyś robiłam, ale w tym roku chcę skorzystać z usług Hotelu dla Psów "U Zoopscyhologa" pod Warszawą. Czytałam na jego temat bardzo dobre recenzje, spotkałam się z dobrymi opiniami, ponoć opieka jest bardzo fachowa, a ceny niewygórowane. Jak myślicie, czy to dobry pomysł?

By fantom
#23291 Staramy się zabierać psa z sobą, ale nie raz się nie da. wtedy zostawiamy go w pensjonacie dla zwierząt. Są tam bardzo dobre warunki i fachowa obsługa. Kiedy pies miał problem z sierścią prosiłem żeby podawano mu vetoskin z vetexpert nie czyniono z tego żadnego problemu, mimo że nie należało to do obowiązków obsługi.
By Nostalgia
#23797 Mogę ze swojej strony pomóc tym artykułem, który zanalazłam. http://www.beauceron-pl.net/ ściśle wiąże się z tym, o czym piszecie - brać psa ze sobą, czy skorzystać z psiego pensjonatu. I, mnie na przykład, pomagają podejmować decyzje takie bezstronne, obiektywne opisy i artykuły "okiem eksperta". Może Wam też sie przyda ;)
By aleksandra12
#25350 Nie lepiej zostawić psa rodzinie bądź sąsiadom? Ja nigdy nie mam z tym problemu, mój pies jest bardzo pozytywnie nastawiony do wszystkich więc odnajdzie się w każdej sytuacji, tym bardziej że zna tych ludzi. Najważniejszy jednak jest zapas jedzenia, kiedy wyjeżdzamy. Mój pies jest przywiązany do tej karmy Purina Pro Plan Adult Large Robust Sensitive Digestion OptiDigest Jagnięcina 14 kg i nie wyobrażam sobie mu jej zmienić.
By Mardeen
#25523 Ja zawsze psa zostawiam u rodziców, kiedy jedziemy na wakacje. W tym roku byliśmy w Grecji razem z biurem podróży damar. Wszystko było świetnie zaplanowane. Nie było tam miejsca dla naszego psa, ale dla nas to żaden problem.