Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Aini
#17654 Łatwo powiedzieć, czasem to jednak nie pomaga i wizyta u lekarza byłaby najlepszym rozwiązaniem.
By SoniaK
#19593 Każdy z nas ma inne zapotrzebowanie na witaminy dlatego moim zdaniem lepiej każdemu kupić suplement który pomoże uzupełnic mu konkretny brak witamin. Najlepiej kupować witaminy zdrowe dla naszego organizmu. Dowiedziałam sie że http://biovitalium24.pl/ ma w swojej ofercie suplementy które są w 100% naturalne i dobrane odpowiednio do naszych potrzeb
By m'lady
#19620 Z doświadczenia wiem, że jedzenie zbyt dużej ilości cukru i soli też wpływa na nasze włosy. Dlatego zaczęłabym od zmiany diety, czyli odstawiłabym na kilka dni całe niezdrowe jedzenie, żeby sprawdzić, czy tu tkwi przyczyna, a jak nie, to sprawdziłabym poziom stresu, witamin, czasem może to być niewłaściwe cięcie i włosy są zbyt obciążone. A czasem to też wina powietrza, bo jak teraz zimą przechodzimy z ciepłego pomieszczenia na zimny dwór albo do autobusu itd. to nic dziwnego, że włosy świrują. Jak nie będziemy mogły stwierdzić na własną rękę, co powoduje ich wypadanie, wtedy zgłosiłabym się do dermatologa bądź trychologa, bo to oznacza, że przyczyna tkwi gdzieś głębiej.
By mema
#20337 a próbowałaś może robić płukanki z pokrzywy? ona ma też inne właściwości, które na pewno wpłyną pozytywnie na organizm tutaj możesz przeczytać http://obk.pl/pokrzywa-i-jej-dzialanie/ ale od zarania dziejów z babki na babkę na wypadanie włosów zawsze u nas w domu była stosowana pokrzywa. Może pomoże, a zaszkodzić nie powinno ;)
By rachelka
#21164 Ja stosowałam całą kurację plastrami dermastic. Przykleja sie je na noc, niedaleko skóry włosów. Po całej kuracji zauważyłam ogromną zmianę. Włosy stały się mocniejsze, przestały wypadać!