Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By BasiaMaka
#23077 Z doświadczenia wiem, że jedzenie zbyt dużej ilości cukru i soli też wpływa na nasze włosy. Dlatego zaczęłabym od zmiany diety, czyli odstawiłabym na kilka dni całe niezdrowe jedzenie, żeby sprawdzić, czy tu tkwi przyczyna, a jak nie, to sprawdziłabym poziom stresu, witamin, czasem może to być niewłaściwe cięcie i włosy są zbyt obciążone. A czasem to też wina powietrza,

By PaulAlodz
#24014 Kiedyś usłyszałam taką tezę, że za wypadającymi włosami może stać anemia... Dlatego warto wiedzieć jak jej zapobiegać, szczególnie u niemowlaków. Z tej strony http://www.dziecko-zdrowie.pl/zdrowie-d ... niemowlat/ dowiecie się wszystkiego na ten temat, anemia niemowląt przestanie mieć przed wami tajemnice, a i włosy będą stopniowo z powrotem gęstnięć na pewno :)
By padma
#24078 Moja siostra miała taki problem z włosami jak miała źle dobraną farbę do włosów. Dopiero jej kosmetyczka podpowiedziała co może być powodem, teraz zmieniła na te z Loreala http://www.lorealparis.pl/needs/koloryz ... olory.aspx i włosy o wiele lepiej wyglądaja i nawet kolor jest lepszy :) no i trwalszy
By biedroska
#24274 A mi bardzo pomogły plastry dermastic. Nawet nie myślałam, że przyklejanie takich plastrów coś da, a jednak! Wlosy się bardzo wzmocniły, przestały wypadać i są zdrowe i sprężyste.
By nieletnia10
#25225 mojej córce jak wypadały włosy to miała problemy z niedoborem żelaza. Wszystko się poprawiło jak zakupiłam jej w aptece suplement dicofer junior
By paniola
#25677 Wypadające włosy to nie tylko problem starszych ludzi. Moja córka jest dopiero po 30stce, a juz ma takie problemy. Nawet zastanawia sięnad zabiegiem mezoterapii http://www.drturowski.pl/pl/zabiegi/dodatkowe-zabiegi/mezoterapia-glowy.html Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry głowy. Wstrzykiwanie pod skórę specjalnych koktajli zawierających witaminy, aminokwasy i mikroelementy pozwala odnawiać i regenerować słabe, szare i cienkie włosy. Koktajle z peptydami działają odżywczo, stymulując je do wzrostu. W efekcie włosy stają się mocniejsze, zregenerowane, grubsze, gęstsze, bardziej nawilżone i lśniące.
By aleksandra12
#26615 Niestety, czasami preparaty do włosów to zbyt mało aby polepszyć ich kondycję. Równie dobrze włosy mogą wypadać ze względu na anemię. Jaki są przyczyny anemii ? Utrata erytrocytów wskutek krwawienia bądź zmniejszenie lub zaburzenie tworzenia krwinek w szpiku. W skutk tego dokucza nam Osłabienie, łatwa męczliwość czy zmniejszenie uwagi i koncentracji.
By ferox
#26645 Prawdopodobnie potrzebujesz większej ilości różnych witamin. Zerknij na https://prozdrowotny.pl/. Znajdziesz tam wiele suplementów, być może któryś z nich pozwoli zapełnić braki w twojej obecnej diecie. Jeżeli to nie pomoże, to konieczna będzie wizyta u specjalisty ;)