Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Lilia36
#26853 Orientuje się ktoś na temat takiej odżywki jak Yuda Hair Growth Spray? Znalazłam ją na sklepestetyka.pl i zwróciłam uwagę na interesujący skład. Miał ktoś okazję go używać?

By kasia744
#26914 Mi ostatnimi czasy też zaczęły wypadać włosy, po wizycie u lekarza okazało się że jest to jednym z objawów mojej menopauzy. Pomógł mi dopiero przepisany przez doktora menopauzin forte w tabletkach. Jest to skuteczny lek, dobrze radzi sobie z objawami menopauzy.
By MariaAdamek
#27610 Moim zdaniem najważniejsza jest kwestia doboru odpowiedniej diety. Należy zadbać by była ona pełnowartościowa. Czasem warto sięgnąć też po dodatkowe suplementy diety, takie jak spirulina. Produkty kosmetyczne nie są w stanie zdziałać cudów. Jeśli chcemy poprawić kondycję naszych włosów, to musimy zadbać całościowo o kondycję organizmu i nasze zdrowie.
By PanieKraxa
#27734 Zawsze trzeba poznać powód, z jakiego włosy wypadają... U mnie na przykład okazało się, że powodem wypadania włosów były jakieś pasożyty, które żyły sobie w moim organizmie. Na szczęście na jednej ze stron internetowych udało mi się znaleźć dobre i skuteczne porady na to jak oczyścić organizm z pasożytów i dzisiaj po pasożytach w moim organizmie nie pozostał żaden ślad !