Dyskusje o prezentach dla dzieci
By agata5667
#34257 Wyprawka jako prezent dla bliskiej osoby to najlepszy prezent, który ucieszy i się przyda. Ja dostałam taki od swojej siostry i byłam zachwycona.

By helguzia
#34450 ciekawy pomysł na prezent tym bardziej, że taka wyprawka wiąże się z reguły z większymi kosztami. U nas było popdobnie dlatego starałam się szukać rzeczy dobrych jakościowo ale przy okazji niedrogich. Udało mi się np kupić świetny wózek 3w1 za bardzo rozsądne pieniądze. Zdecydowałam się na model PASSO z Euro Cart. Jest bezpieczny i stabilny a przy okazji bardzo komfortowy dla dziecka. Gondola ma nawet funkcję bujania, u nas sprawdza się super :)
By Amanda
#34880 Też uważam że to fajny pomysł, bi jednak cała wyprawka to są koszta duże. A nie każdego stać na to by kupić wszystko do razu. No jeśli chcesz coś kupić to może łóżeczko ? Myślę że bardzo by ich to odciążyło. Może na spokojnie porównaj łóżeczka dziecięce i znajdziesz coś dla nich, za taką cenę która i ciebie nie obciąży. Myślę że przyszłym rodzicom bardzo się przyda i się ucieszą.
By mondrala
#35259 Do każdej wyprawki przyda sie na pewno laktator taki jak ten http://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/l ... akta-mila/ Jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ dzieki niemu kobieta może karmic dziecko z butelki własnym pokarmem. Oraz dzięki laktatorowi moze odciagać pokarm gdy dziecko nie zje wszystkiego tak aby nie odkładał sie w piersiach.
By Bejka
#35303 Świetny pomysł i sama postanowiłam taki zrobić dla swojej siostry, a dodam, że będę mamą chrzestną. Popytałam wśród koleżanek, które są juz mamami co i gdzie kupić i tak trafiłam do jagodowegokota. Ależ świetny sklep, można nawet zamówić u nich rzeczy z wyszytym imieniem dziecka. Sporo nawet u nich już kupiłam, a siostra bardzo ucieszyła się z takiego prezentu. Tera obie robimy u nich zakupy dla małej.
By Filenisss
#35388 Na pewno rodzice maluszka ucieszą się z takiego prezentu. Wydatki na dziecko są bardzo duże, szczególnie gdy na początku musicie kupić wspomnianą wyprawkę. Jak odciążycie chociaż w jakimś stopniu młodych rodziców to na pewno się z tego powodu ucieszą. Ja teraz patrzę na te wózki dla dzieci, zastanawiam się jaki model wybrać. Wspomniane przez was wózki 3w1 wydają się najlepszym wyjściem jednak ktoś musiałby mi jeszcze się dołożyć do prezentu :)
By johny5a
#36226 Jak chcesz kupić artykuły dla dziecka to polecam Ci bardziej szukać czegoś co sie przyda na dłużej a nie samą wyprawkę. Na przykład tutaj https://babydeco.eu/pl/c/rozki-otulacze-spiworki/32 Znajdziesz tu bardzo fajną ofertę na rzeczy pierwszej potrzeby aby dziecko czuło sie bezpiecznie podczas snu. Ceny sa bardzo atrakcyjne wiec na pewno warto będzie sie nimi zainteresować.
By kejti
#36280 Ja bez konsultacji pewnie bym nie zaryzykowała takiego prezentu, bo każdy ma inny gust, a wybór rodziców jest najważniejszy. Ale rozglądałam się i znalazłam bardzo duży wybór akcesoriów i kosmetyków, zarówno dla dziecka jak i dla matki, na https://www.doz.pl/apteka/k290_2-Ciaza_i_dziecko . Fajna strona i dobre ceny, więc warto zajrzeć!