Dyskusje o prezentach dla dzieci
By wiolwioletta
#12216 Chcę moją córkę odciążyć trochę od problemów, jest teraz w ciąży i za pare miesięcy będzie rodzić. Chciałabym jej sprezentować wyprawkę, m.in ubranka, inne akcesoria dla dziecka. Nie orientuje się za bardzo, ale polećcie mi gdzie Wy kupujecie takie rzeczy dla małego dziecka? To będzie chłopczyk.

By Kreska
#12227 nie musiałam kupować wyprawki, a teraz kupuje rzeczy w małych ilościach bo prawie wszystko podostawałam od rodzinki i koleżanek :) dzięki temu dużo zaoszczędziłam, a jeśli muszę już coś kupić to najczęściej w najzwyklejszych sklepikach na osiedlu.
By wiolwioletta
#12274 Już znalazłam dobry sklep.
Zebra Świat Dziecka, kupisz tam wszystko dla dziecka, sklep znajduje się teraz na ulicy Kolorowej 19 lok. 142, przeniesiony jest z ulicy Bodycha. Bardzo duży wybór.
By sylwia4012
#12275 Moim zdaniem super pomysły znajdziecie na: http://sarenka.eu , są tam zabawki, meble, akcesoria drobne dla dzieci. Moim zdaniem wybór niesamowity w jednym miejscu. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla dziecka. Najważniejsze, że dla różnej grupy dzieci tam są akcesoria.
By lilka91
#13447 Wyprawka to fajny prezent. Ja kupiłam wyprawkę mojej chrześniaczce na babyshower :) Niedługo będzie miała chrzciny i chcę kupić tradycyjny prezent na chrzest czyli jakiś medalik z grawerem ;) myślę, że taka pamiątka będzie najlepsza.