Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Joe
#15133 Planuję oświadczyć się mojej dziewczyny i szukam inspiracji na jakiś pierścionek zaręczynowy. Możecie mi polecić gdzie mają najlepsze oferty ? Szukam czegoś na necie i podoba mi się https://aimor.pl/pierscionki/ Cena takiego pierścionka mniej więcej taka sama jak wszędzie. Co o tym myślicie ?

By Perios.pl
#15151 To ciężka sprawa,bo nie wiemy przecież w jakich pierścionkach gustuje Twoja przyszła narzeczona,może napisz chociaż jaki budżet chcesz przeznaczyć na zakup pierścionka i to już ułatwi sprawę.

www.Perios.pl
By Mili
#22494 Zaręczyny są wyjątkowym wydarzeniu w życiu każdej pary dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę tego wydarzenia. Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwania pierścionka zaręczynowego to warto zawrócić uwagę na ich https://bizoe.pl/ biżuterię. Według mnie jest unikatowa i bardzo wyjątkowa. Może któryś z ich pierścionków Ci się spodoba. Ja jestem zachwycona ich wyrobami :)
By wiolasa
#36638 A ja też od niedawna jestem szczęśliwą narzeczoną! Mój długoletni partner oświadczył mi się podczas podróży do Wenecji. Zatrzymaliśmy się w pięknym punkcie widokowym, gdzie podarował mi piękny pierścionek z diamentem! Zamówił go na https://www.michelson.pl/ i trafił w dziesiątkę! Piękniejszego pierścionka nie mogłam sobie wymarzyć :)