Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By AnetkaS
#36407 W pełni się zgadzam. Trzeba pamiętać o tym, żeby nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, dzięki czemu nie wypadniemy z rynku pracy. Jestem kosmetyczką i też ostatnio zapisałam się na szkolenie. Stylizacja rzęs jest teraz bardzo modna wśród kobiet, dlatego poszłam w tę stronę. Muszę przyznać, że do mojego gabinetu kosmetycznego zapisuje się teraz na wizytę znacznie więcej klientek niż kiedyś.
By Bella89
#36802 A ja ponieważ chciałabym nauczyć się ropoznawać i zarazem rozumieć wszystkie procesy związane z przetwarzaniem danych osobowych w firmie postawnowiłam, że zapiszę się na audyt zgodności z RODO. Myślę również, żeby zapisać pracowników na szkolenie https://www.mwinspektorzy.pl , bo też dobrze jakby wiedzieli postawowe wiadomości w tym kierunku.
By diament
#38145 Wlasnie na rozne szkolenia praktyczne mozna sie zapisywac. Takze medyczne szkolenia www.aaxis.pl/ sa wskazane. Mozna sie na nie zapisac, jak mamy taka prace zwiazana z medycyna. Robicie sobie co jakis czas takie szkolenia? Na pewno dodatkowe umiejetnosci sie przydadza.