Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Golderniejak
#31937 Nie bierz suplementów bo one nic nie dają tylko niszczą organizm. Zacznij po prostu sama gotować bez cukru i białej mąki i od razu zaczniesz chudnąć. Do soków z warzyw i owoców jest wyciskarka wolnoobrotowa- znajdziesz ja na stronie https://www.ceneo.pl/Wyciskarki_do_owocow Ona nie niszczy wartości soku i wyciska wszystko i pij takie soki przyjnajmniej raz dziennie to lepsze niz suplementy. Poczytaj tam sobie o niej, ludzie też tam piszą która jest najlepsza.

By rostoczka
#32804 To ja od siebie polecę tego bloga, którego czytam już od jakiegoś dłuższego czasu i dużo dowiedziałam się o odżywianiu, śnie i regeneracji. Każda osoba znajdzie coś co jej się przyda i wykorzysta w praktyce.
By Bella89
#34035 A czy jedzenie bezglutenowe jest faktycznie dobre? Właśnie zastanawiam się nad wprowadzenie do mojej kuchni właśnie tego typu żywności. W sklepie Jarmark Natury znalazłam mnóstwo interesujących produktów. A czy ktoś z was kupował produkty bezglutenowe?
By Nostalgia
#34157 No rzeczywiście ćwiczenia są bardzo ważne, ale też produkty które spożywamy. Dla mnie zdrowe odżywianie to zdrowy organizm, czyli takie produkty, które nie zawierają żadnych sztucznych składników itp. Przejście na lepszą dietę rozpoczęłam od kupna zdrowych produktów, ale jeszcze szukam dobrego sklepu mięsnego. Bo chciałabym zdrowe mięso, zwierzęta które karmione są dobrymi paszami jak ta http://adifeed.pl/
By sylwia4012
#35050 Aby zdrowo się odżywiać i mieć dobrą dietę, powinniśmy jakoś ułożyć cały plan. Znalazłam ostatnio coś takiego program dla dietetyka Jest to program do układania diety. Możemy w prosty i czytelny sposób przygotować rozpiskę z gotowych diet. Na stronie można też skonsultować się z dietetykiem lub umówić.