Dyskusje o prezentach dla kobiet
By zatroskanaja
#22734 Na szczęście nie mam problemów z nadwagą. Ale staram się jeść zdrowo, dużo warzyw i owoców. Lubię też sery dobrej jakości. Najbardziej ten https://www.frisco.pl/pid,41481/n,old-p ... tn,product Ma delikatny zapach i bardzo dobrze smakuje. Dla mnie to najlepszy ser żółty dostępny na naszym rynku.

By aguś1
#23011 Zerknijcie sobie koniecznie tutaj http://marketbio.pl/category/nasiona-ch ... szpanskiej . Ten sklep ma bardzo dobrą ofertę na nasiona chia. Można je u nich kupić w niskiej cenie. Oczywiście jest to miejsce, gdzie można się kompleksowo zaopatrzyć jeśli chodzi o zdrową żywność.
By bohaterka
#23530 A nie lepiej zainwestowac w dobra diete od dietetyka, ktora jest dostosowana do naszego organizmu? Ja postawilam na https://dietqueen.pl/blog/ i udalo sie to super :) Pani dietetyk byla bardzo pomocna, wspierala w ciezszych momentach, a dieta byla dopasowana naprawde idealnie :)
By Ondraszkiewicz
#24208 Czasami i taki zestaw nie wystarcza by być zawsze zdrowym. Szczególnie jesienią bardzo łatwo coś złapać, ja przeważnie mam problemy z wirusowym zapaleniem gardła. U mnie to norma. Mam już na szczęście sprawdzoną metodę na takie problemy. Pomaga mi płyn do płukania jamy ustnej glimbax bardzo szybko uśmierza ból i przede wszystkim leczy
By biedroska
#24243 No ja zauważylam, że odkąd skusiłam się na taki blender http://www.galerialucznik.pl/product-po ... BL566.html to zaczęłam zdrowiej się odżywiać. Często nie miałam pomysłu co zrobić ciekawego z warzyw czy owoców, a teraz po prostu wrzucam je do blendera i robię pyszne koktajle. Sa przecież takie zdrowe i spokojnie mogą zastąpic jeden posiłek w ciagu dnia.