Dyskusje o prezentach na dzień kobiet 8 marca
By bejoung
#34847 Mój brat miał ostatnio urodziny i postanowiliśmy się złożyć z całą rodzinką i kupiliśmy mu właśnie zegarek. Dokładnie ten https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/13 ... 110GB-1AER bo już kiedyś o nim wspominał, a cena była bardzo fajna. Wydaje mi się że to jak najbardziej dobry prezent, każdy się z takiego ucieszy. :)

By michalinkanowa
#35634 Jest to z pewnością śweitny pomysł ale wiele dziewczyn i tak stosuje przeważnie zegarki jako element garderobym, a tylko mała część tak jak ja używa ich jako czasomierzy. Według mnie jeśli podarować zegarek to tylko jako element biżuterii i o ile podarowana osoba lubi nosić takie rzeczy.
By kejti
#35649 Zdecydowanie się z wami zgadzam. Zegarek moze byc bardzo dobrym pomysłem na prezent. Tylko teraz na rynku jest taki duży wybór zegarków, ze cięzko zdecydowac się na jeden konkretny model.ostatnio chciałam kupić coś niestandardowego i pomyślałam o takim https://www.otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/kieszonkowe zegarku kieszonkowym. Chyba okazał by się dobrym pomysłem na prezent , co sądzicie ?