Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By lilka91
#8515 Mój brat uwielbia siatkówkę więc mam zamiar kupić mu na urodziny
koszulki reprezentacji. Przed zakupem jakiegokolwiek prezentu warto poznać zainteresowania i hobby solenizanta. Wtedy dużo łatwiej jest coś wybrać i szanse, że prezent będzie nie udany są bardzo małe. Ja gdy nie wiem co kupić zawsze pytam bo wiem jak to jest gdy zamiast ulubionych książek dostanie się piżamę na urodziny albo jakieś grube skarpety od babci:)
By mirek86
#8607 Twój brat ma samochód? Może kup mu coś do auta? Wydaje mi się, że każdy facet ma fioła na punkcie swojego samochodu i powinien ucieszyć się z jakiegoś drobiazgu do niego. Moja dziewczyna niedawno kupiła mi radio samochodowe podobne do tego tutaj http://www.electro.pl/Car_Audio,206.html z odtwarzaczem CD i wejściem na USB. W sumie nie mogła kupić mi nic lepszego:) Nastawiałem się na kolejny T-shirt lub jakieś śmieszne bokserki a tu taka niespodzianka;D
By eLwira
#9093 A może coś co będzie praktyczne? Jednym z takich sklepów jest http://dk-shop.pl/ mają tam uchwyty, projektory, półki pod TV. Może znajdziesz coś dla brata np. będzie mógł sobie powiesić telewizor na ścianie :)
By Poziomka
#9626 No cóż, delikatnie mówiąc, mojemu bratu przydałby się jakiś ruch :D Zwykłe bieganie go nudzi, więc myślałam, czy by nie zarazić go pasją do paintballa. Co sądzicie? Całkiem fajną ofertę znalazłam na http://gampshop.pl :)