Dyskusje o prezentach na dzień ojca 23 czerwca

By kasiaa8
#1291 W dzień ojca można swojego tatuśka po prostu wyręczyć w tym dniu od prac domowych czyli jakieś drobne naprawy, porządki itp, tym czym musi się zajmować poza pracą.
Pomysł dobry, prezent też, odciągniemy go chociaż na jeden dzień od prac domowych :) Oczywiście nie obejdzie się bez dobrego trunku, kwiaty można sobie darować.
By Nelka
#1546 Rzeczywiście najfajniejszy jest samodzielnie zrobiony prezent dla taty. Ja w tym roku skorzystam z gazetomanii gdzie mozna samemu przygotować on-line gazete z artykułem o tacie i z jego fotką na okładce. Wybierzemy z siostrą coś z humorem i wkręcimy tatkę hehe.
By Aneczka
#1630 Hej, poczytałam trochę waszych wpisów i mam pytanie. Co myślicie o subtelnej biżuterii dla mężczyzn? Nie mówię o kolczykach :P, ale raczej o spinkach do krawata, czy jakimś zegarku? Ja sama kupiłam ołówek podobny do tego z artykułu: http://modernbizu.pl/aktualnosci-1/czyt ... owosc.html .
Pomyślałam, że faktycznie może to być ozdoba i świetny przydatny gadżet w jednym. Co o tym myślicie?
By Alicja1991
#16998 Słuchaj no u mnie dziecko zrobiło laurkę z makaronu, do tego poprosiło moją siostrę cioteczną, żeby kupiła coś w ulubionym sklepie taty http://www.dekanter.pl/ wiecie jakieś winko wytrawne. Ja nie miałam o tym pojęcia ale wg mnie super prezent. Samodzielna laurka i wino jakie tatuś uwielbia. Moje dziecko! <3
By agnieszkaaaa
#21787 Myślałam, żeby samodzielnie wykonać prezent dla taty, ale niestety czas mi na to nie pozwolił. W tym roku wybrałam dla niego elegancką koszulę (https://www.limango-outlet.pl/gaastra/koszula-ballast-6-w-kolorze-blekitnym-2-5140564). Zaproszę go też na obiad i przygotuję jego ulubione danie. Mam nadzieję, że to doceni.