Dyskusje o prezentach na wieczór kawalerski
By Kamans
#544 Na wieczór kawalerski lepiej zrzucić się z chłopakami i kupić coś konkretnego wspólnie czy lepiej jak każdy indywidualnie jakiś drobiazg przyniesie? Może lepiej wspólnie żeby chłopak zapamiętał ;)

By Leonard84
#7531 Moja siostra dostała od koleżanek "zestaw do trenowania faceta"
http://www.godstoys.pl/wieczor-panienski-i-kawalerski. Z tego co mówiła było dużo śmiechu. Wydaje mi się, że zawsze fajnie jest dostać coś nietypowego, coś co zapamięta się na dłużej. :twisted:
By tomasz675
#11361 Zrzucając się w kilka osób można kupić coś lepszego. My zrzuciliśmy się dla kumpla na przejazd po torze wyścigowym KTM X-Bow po torze w Poznaniu na www.devil-cars.pl znaleźliśmy ciekawą ofertę. Był bardzo zadowolony i na pewno zapamięta go na baaaaardzo dłuuuugo ;)
By lilka91
#13734 To zależy... Mojemu mężowi koledzy osobno kupowali prezenty i nie było żadnych dziwnych gadżetów. Jak dla mnie te wszystkie "śmieszne" prezenty są beznadziejne. Lepiej kupić coś co się przyda w życiu lub będzie związane z zainteresowaniami. Mój mąż idzie np niedługo do kumpla na wieczór kawalerski i mówił, że chciałby mu kupić monetę z http://www.cezar24.pl/ Zbiera on monety więc powinien byc zadowolony.