Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By dama_pik
#19255 A może zorganizujecie dziadkom jakąś fajną kolację w restauracji? My tak zrobiliśmy dla rodziców. W Salto w W-wie można wynająć sobie taką mniejszą salkę na różne okazje. Poza tym maja tam pyszne jedzenie, więc to miejsce jak najbardziej odpowiednie :)

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By rachelka
#20646 A co powiecie na wysłanie dziadków na wycieczkę? :D BArdzo fajne propozycje ma w swojej ofercie Novum Travel: http://novumtravel.pl/. Moja babcia z nimi jeździ i jest bardzo zadowolona, mówi że z innym biurem by już nie pojechała :D
By Mardeen
#20756 Tak się złożyło, że właśnie stoję przed tym samym problemem/wyborem. Postanowiliśmy, że pójdziemy w klasykę. Kupujemy taki ogromny kosz okolicznościowy http://slodkiupominek.pl/p/17/161/kosz- ... sciowy-047 + organizujemy im przyjęcie u mnie w domu. Oczywiście wszystko będzie wielką tajemnicą :)
By Dgalczynski
#22390 Fotoksiążka to niby fajny pomysł. Ale ja tego nie rozumiem, jak ludzie mogą ze sobą wytrzymać aż 50 lat ?
By zatroskanaja
#22516 Mam zamiar na rocznicę ślubu kupić mężowi elegancki zegarek http://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Doxa_ ... -2850.html To zegarki znanej marki. Są odporne i wytrzymałe na uszkodzenia, zadrapania. Cena dosyć wysoka, ale niektóre zegarki są w promocji. No a poza tym rocznica też nie byle jaka.
By Maciej1991
#28191 Jeśli szukasz ciekawego prezentu to mogę polecić sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę jakiś genialny prezent do tego ekspresowa dostawa-zazwyczaj na drugi dzień ;)
By vooduu
By dependa
#51091 To juz jest konkretna rocznica, warto zrobić taką imprezę w lokalu. Jak ktoś z Wrocławia to idealny będzie Glamour. Lokal bardzo elegancki, przygotowany na różne okazje ,więc śmiało można zorganizować w nim jubileusz. Jedzenie mają bardzo dobre, można indywidualnie dobrać menu. Obsługa bardzo miła, we wszystkim nam pomoże.