Dyskusje o prezentach na imieniny
By rachelka
#20671 I tak 50 na karku u mojego tatusia :) z rodzeństwem bijemy się z myślami co by mu tutaj kupić. Nigdy nie miał zegarka a chcielibyśmy postawić właśnie na taki prezent. Myślicie, że jeśli nie miał to przełamie się i będzie nosił. Na razie na oku mamy taki elegancki Timex https://domczasu.pl/zegarki-timex/18371 ... 2p449.html
By mane
#20983 Kosmetyki samocodowe i tu można duzo wybrać! - total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna. html , np. płyndo mycia szyb i srdodek do pielegancji wnetzra , fajne no i jakże praktyczne.
By maryland
#22470 50 urodziny taty to nie przelewki, trzeba mu zrobić zdecydowanie coś wyjątkowego - może jakiś wyjazd za granicę?
By kretek
#22731 Jak najbardziej! Rok temu wraz z mamą zabrałyśmy tate do Londynu. Kilkanaście lat temu mieszkał tam pół roku i zawsze bardzo miło wspominał ten czas. Często powtarzał, że chciałby wrócić w odwiedziny. Więc kupiłam bilety i polecieliśmy. To był strzał w dziesiątkę! Osobom które nie lubią bądź boją się podróży samolotem mogę polecić stronę http://www.aura.pl/abc-podroznego/wielka-brytania/ gdzie znajdziecie bilety autokarowe w super cenach. Wyjazd to jak najbardziej świetny pomysł na prezent.